Info o muzikálu Touha

19. ledna 2011 v 14:45 | L.Draculová |  Touha

Každý z nás po něčem touží. Po lásce, penězích, uznání, kariéře, slávě, štěstí... O některých svých touhách nepřestáváme hovořit, jiné se zdráháme přiznat i sami sobě. Touha je zkrátka tím nejsilnějším citem, jenž nás žene dál. Stačí se jen rozhodnout. A opravdu chtít. Protože "nic není dost velkej cíl, aby ses nepokusil..."
Představení plné strhujících tanečních čísel, výtečné muziky i odzbrojujícího humoru, o kterém mnozí diváci hovoří jako o muzikálu roku a shánějí se po vstupenkách, aby si takový zážitek dopřáli znovu - takovou pověst si Touha stačila vybudovat..  
Muzikál Touha vychází z filmového hitu Mirjam a Daniela Landových Kvaska. Příběh z muzikálového zákulisí prošel cestou z filmového plátna na divadelní jeviště řadou významných změn, v divadle také zazní mnohem více muziky než v kině. Navíc velký prostor tentokrát dostane tanec. "Chci, aby Touha byla do značné míry taneční představení. Představuji si i scény ryze taneční. Proto také spolupracuji s choreografem Pavlem Strouhalem, který u nás patří k absolutní špičce," říká autorka námětu, libreta a režisérka Mirjam Landa.
Herce přímo na jevišti doprovodí živá kapela, v níž se sešla česká muzikantská špička.
                                Touha měla premiéru 15. září 2008.

                     Kde se hraje: Divadlo Kalich                                      Logo muzikálu:

                                                                            
  
      
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama