Leden 2012

Basiková má ale pech! Zpěvačka musí se zraněným kotníkem už potřetí pod kudlu

31. ledna 2012 v 21:47 | Mischel |  Ostatní muzikály
Zranění z dovolené v Řecku přináší Báře Basikové další starosti. Muzikálová diva bude muset v dubnu podstoupit náročnou operaci kotníku, která je již třetí v řadě. Zranění je následkem ošklivého úrazu, který se zpěvačce přihodil loni během dovolené na řeckém ostrově Kós. Basiková si při pádu na kluzké hotelové podlaze zlomila kůstky v kotníku a poničila šlachy. Musela proto dlouho chodit o berlích a vzdát se pracovních aktivit."V dubnu bohužel podstoupím další operaci," potvrdila Basiková. "Nebude to nic příjemného, už aby to bylo za mnou. Každopádně budu muset opět pracovně dost zvolnit," vzdychá zpěvačka. Zdravotní obtíže dost komplikují zkoušky muzikálu Lucrezia Borgia, ve kterém má hlavní představitelka mnoho tanečních čísel. "Pan režisér chápe mé zranění a ze scénáře mi úplně vyškrtl náročné choreografické scény," svěřuje se Bára, která bude muset i přes velké bolesti absolvovat 10. března obnovenou premiéru představení.

Bára Basiková má zdravotní trable.


TOMÁŠ TRAPL Slavííí !!

30. ledna 2012 v 19:05
TOMÁŠOVI PŘEJEME VŠE NEJLEPŠÍ A AŤ JE TAK V MUZIKÁLECH STEJNĚ DOKONALÝ JAKO DOPOSUD.:)


Padesátka, věř mi,
stále tiše spí za dveřmi.
Dneska Ti patří celý svět,
vždyť Ti je necelých 50 let.
V tomhle věku se dobře paří,
ať se Ti dál všechno bezpečně daří.
Přejeme Ti všechno nej,
život zplna užívej!




Brožová v kostýmu prostitutky: Málem neuhlídala dekolt + fotky s kostýmové zkoušky

30. ledna 2012 v 17:43 | Mischel |  Bídníci
Kateřina Brožová na první kostýmové zkoušce muzikálu Bídníci ukázala proklatě hluboký dekolt. Herečka měla při předklánění nebo prudším pohybu co dělat, aby neukázala víc, než by chtěla.I když je kostým prostitutky Fantine devět let starý, Kateřině pořád padne jako ulitý. "Kostým drží, nerozpadl se a má všechno, co by měl mít. Cítím se v něm dobře jako tehdy. I když se za tu dobu hodně stalo v mém soukromém i pracovním životě, postava se mi nezměnila. Možná jsem trochu hubenější," míní herečka, která roli prostopášné ženy hrála už v roce 2003. "Těšila jsem se hrozně na to, co to se mnou bude dělat, protože tehdy pro mě některé scény byly takovou terapií, prožívala jsem totiž dost těžce rozvod a byla jsem po vážné autonehodě, bylo to pro mne zkrátka hodně pohnuté období. V téhle roli jsem ze sebe vždycky dostávala nahromaděné emoce. Jsem totiž člověk, který si vybíjí věci až na jevišti a nerad ukazuje na veřejnosti, co v sobě nosí. A zrovna v Bídnících se to nabízí, protože snad každý kousek scén Fantiny můžu přirovnávat s tím, co se mi odehrálo v životě," přiznává Kateřina. Kostým si přišli zkusit i další představitelé rolí ve slavném muzikálu Bídníci - Magda Malá, Tereza Mátlová, Monika Absolonová, David Uličník nebo Marian Vojtko. Premiéra muzikálu je naplánována na 1. března 2012 v GoJa music hall.

Kateřině to sluší i v šátku.

Zpěvák Pepa Vojtek: Bude mít čtvrté dítě se čtvrtou ženou

30. ledna 2012 v 16:51
Lídr aktuálně nejpopulárnější české skupiny Kabát Josef Vojtek je zjevně největším "rozsévačem" v českém šoubyznyse. Podle kuloárních zpráv z divadla Broadway, které získal Blesk, totiž čeká známý bouřlivák čtvrtého potomka. A to prosím se čtvrtou ženou! Oficiálně zatím nikdo těhotenství Vojtkovy manželky Jovanky nepotvrdil, ale vyhýbavé odpovědi lidí z okolí zpěváka mluví samy za sebe. "K tomu vám opravdu nemohu nic říct," kroutil se například majitel divadla Oldřich Lichtenberg. Jovanka Vojtková už aktuálně nehraje v žádném představení, údajně kvůli bolestem zad.Jovanka tak nyní musí doufat, že pokud její těhotenství skončí úspěšným porodem, tak se nebude opakovat Vojtkův rodičovský modus operandi. Všechny své předešlé partnerky totiž dříve či později po porodu svých potomků opustil. Své o tom ví Vojtkova první žena, Sabina Laurinová i Libuška Vojtková.


Objednávka grafiky pro Lentilku

30. ledna 2012 v 16:35
FOTOMONTÁŽ ADRIANY =)


Objednávka grafiky pro Katie

29. ledna 2012 v 21:21
Katie chtěla pro změnu fotomontáž Angeliky a Kleopatry..:)

1.

2.


Objednávka grafiky pro Katycl

29. ledna 2012 v 21:18
Katycl chtěla tapetu Glorči a Pepy Vojtka jako Draculy.Tak tady jsou :)..Dufáme že se líbí..Mischel a Ivush
1.


2.

Hrůzostrašná nehoda! Gunčíková se zřítila na jevišti do dvoumetrové díry

29. ledna 2012 v 14:03 | Mischel |  Kleopatra
Obrovský šok čekal návštěvníky sobotního odpoledního představení muzikálu Kleopatra. Představitelka hlavní role Gabriela Gunčíková se na začátku druhé půle představení zřítila do dvoumetrového otvoru v jevišti. Pódiové propadlo totiž zvláštním nedopatřením přejelo spínač a nevyjelo nahoru, jak Gabriela očekávala. Zpěvačka podle choreografie kráčela pozadu a dostala se tak do nebezpečné pasti."Mám naražená záda a odřené lokty, jinak jsem v pořádku," uklidnila Super.cz Gunčíková. Ihned po nehodě kolegyně Linda Finková oznámila přerušení představení.
Celé osazenstvo divadla Broadway si hluboce oddechlo, když po patnáctiminutové pauze stála Gunčíková opět na jevišti a představení tak mohlo pokračovat."Nejsem žádná srágora," směje se zpěvačka, která se doslova podruhé narodila. "Diváci si odnesli o jednu silnou emoci navíc," žertovala stříbrná Česko - Slovenská SuperStar.

Gunčíková se podruhé narodila.

Objednávka Grafiky

29. ledna 2012 v 1:33
Čůste :)..Napadlo nás s Mischel že bychom dělaly grafiku na objednávku takže to zavedem zatím jen na měsíc Únor a pak se uvidí zda se to chytne nebo ne..Ivush :)

OBJEDNÁVKA

  • 1.Jméno
  • 2.Email
  • 3.Výběr: TAPETA,BLEND,DESIGN,IKONKY,FOTOMONTÁŽE
  • 4.Popř od koho (Mischel,Ivush)