Únor 2012

Objednávka grafiky pro Lenku

29. února 2012 v 21:49 | Ivush

2. ROZVRH

Bídníci jdou na dračku: Volno až v květnu, ale jen pár míst

29. února 2012 v 15:31 | Mischel |  Bídníci
Hvězdy muzikálu Bídníci trhají rekordy. Na Kateřinu Brožovou, Terezu Mátlovou, Moniku Absolonovou, Daniela Hůlku, Mariana Vojtka a mnoho dalších je už dlouho dopředu vyprodáno. A to je premiéra slavného muzikálu až ve čtvrtek. Producent a hudební boss František Janeček si spokojeně mne ruce. Vsadil na správného koně. Kdo chce v dohledné době Bídníky vidět, musí si pospíšit. "Zájem lidí mě pochopitelně těší. Nebudu říkat, že jsem ho nečekal, to bych byl špatný producent," řekl Janeček potěšeně. "Zájemcům bych rád poradil, aby si místa raději rezervovali dopředu, na květen ještě nějaké vstupenky jsou," dodal Janeček.

Z Moniky Absolonové je konečně kočka. Najala si stylistu topmodelek Krainové a Němcové

29. února 2012 v 15:26 | Mischel
Zpěvačka Monika Absolonová nikdy nebyla oblíbenkyní módních policistů. Ne, že by ji označovali za vyloženě nevkusnou, ale lepší známku než trojku za své outfity nedostávala. Obvykle se zdály nudné, bez nápadu a osvěžujících prvků. Teď se ale stala změna. Monika byla nejlépe oblečenou ženou na party k desátému výročí divadla Broadway. V luxusních střevíčcích na ultravysokém podpatku s nápadnou rudou podešví charakterizující známého návrháře obuvi, síťovaných punčochách a černých koktejlkách do půli stehen, které doplnil vyčesaný účes a vyzvedly i vhodné šperky a kabelka, vypadala fantasticky.
"Domluvila jsem se se stylistou, že se postará o můj šatník," vysvětlila Monika. A první vlaštovka v podobě jejího outfitu byla velmi úspěšná. Protože se jedná o stylistu Filipa Vaňka, který se momentálně stará o oblečení koučů a moderátorů Hlas Česko Slovenska a spolupracoval či spolupracuje mj. se Simonou Krainovou, Pavlínou Němcovou, Michaelou Kociánovou nebo Leošem Marešem, máme se na co těšit. Monika si chce dát obzvlášť záležet na róbě, kterou si vezme do Národního divadla, až se budou předávat ceny Thálie, kde je nominována v kategorii Opereta a muzikál.

Monika s Ilonou Csákovou po představení Kleopatry.

Ústecká "Funny Girl" s Monikou Absolonovou bude hostovat v Praze

29. února 2012 v 15:19 | Mischel |  Ostatní muzikály
Pražské divadlo Hybernia ve dnech 25. a 26. října 2012 přivítá na svém jevišti světový muzikál autorů "Sugar" Jule Styna a Boba Merrilla "Funny Girl" s Monikou Absolonovou v hlavní roli, která za ní byla nominována na cenu Thálie. Jedním z lákadel je také živý orchestr, který bude umístěn místo první čtyř řad sálu.


Eliška Bučková v hodně intimním objetí s jiným mužem: Noide, víš o tom?

29. února 2012 v 15:14 | Mischel |  Ostatní muzikály
Česká Miss a nyní i zpěvačka Eliška Bučková musí v muzikálu Hamlet absolvovat hodně intimní scény. Polibky, objetí, první sex. To vše zkouší Eliška se svým divadelním kolegou v roli Ofélie. Těžko říct, jak se to bude líbit jejímu příteli Vaškovi Noidovi Bártovi při slavnostní premiéře. Všeobecně je známo, že tenhle pár je hodně žárlivý a také Eliška, jakmile se k Noidovi jen přiblíží jiná žena, skřípe zubama a zuří. I když v Hamletovi jde jen o práci, rozhodně se Noidovi nebude zamlouvat, jak jeho krásnou partnerku osahává jiný chlap. Eliška s Noidem jsou velmi zamilovaní a tráví spolu každou volnou chvíli. Společně už sdílí domácnost. Oba tvrdí, že práci oddělují od soukromí. Tak snad nedojde na premiéře Hamleta k žádnému pěstnímu souboji.

Eliška Bučková v objetí s kolegou.

Podívejte se, jak vypadá tahle čtyřicátnice bez make-upu a v teplákách

29. února 2012 v 15:06 | Mischel |  Ostatní muzikály
Zpěvačka Leona Machálková se ukázala prakticky tak, jak ji příroda stvořila. Zatímco na vystoupeních na ní pracuje tým nejlepších kadeřníků a vizážistů, na zkoušku rockové opery Hamlet se prakticky nenalíčila. Leona si doma natřela načerno maximálně řasy, a vyrazila. Nutno dodat, že ve svých 44 letech vypadá opravdu skvěle. Žádné silné vrásky ani pytle pod očima. Leona je krásná žena a stále může, na rozdíl od některých svých kolegyň, vyrazit ven nenalíčená. Machálková je od rozchodu s Bořkem Šípkem stále volná, a i tyto fotky jsou důkazem, že se potenciální partneři budou probouzet vedle krásné ženy. Žádný šok je po večerním odlíčení nečeká.

Nenalíčená Leona Machálková s Martou Jandovou a Josefem Lauferem na zkoušce muzikálu Hamlet.

Gábina Gunčíková plánuje po děsivém pádu operaci nohy

28. února 2012 v 20:11 | Mischel |  Kleopatra
Zpěvačka Gabriela Gunčíková si v neděli naposledy zahrála titulní roli v muzkálu Kleopatra. Nemá na ni jen hezké vzpomínky. Dodnes s hrůzou vzpomíná na to, jak spadla dva metry do díry, když na jevišti nevyjela plošina propadla a ona nacouvala do hlubokého otvoru. všude jinde, než na noze, kterou mám operovanou a ještě mne jedna operace čeká. Ještě ale nevím kdy. Musím si najít dva měsíce času a vzhledem k tomu, že mám na léto naplánované koncerty, bude to nejdříve na podzim," vysvětlila. V muzikálu prý už Gábinu neuvidíme. "Sice to byla zajímavá zkušenost, která mne hodně naučila, ale i když jsem dostala nové nabídky, odmítla jsem je. Nechci, abych skončila v kategorii muzikálová zpěvačka," uzavřela Gábina.

Gábina jako Kleopatra.

Vážný úraz na generálce Bídníků: Zpěvák má otřes mozku a zaraženou čočku v oku

27. února 2012 v 20:26 | Mischel |  Bídníci
Ještě ani neproběhla premiéra a muzikál Bídníci potkalo vážné zranění přímo na jevišti divadla GoJa Music hall. Zpěvák při scéně na barikádách zakopl o kolegu, jenž už hrál mrtvého, a při pádu z barikády si ještě zarazil pušku do oka. Skončil v nemocnici.Jaromíra Adamce si budou příznivci muzikálu pamatovat jako negativního hrdinu z Monte Crista, kde hrál hraběte Morcerfa. S Bídníky se po mnoha letech, kdy se věnoval obchodu, k muzikálu vrací, i když v menší roli. "Lepší vrabec v hrsti, než holub na střeše," žertoval ještě před pádem. Kdyby uměl jako některý z ptáků z přísloví létat, dopadl by lépe. Zpěvákovi v nemocnici diagnostikovali těžký otřes mozku a zaraženou čočku v oku. Je téměř jisté, že si na premiéře, která se koná již 1. března, nezazpívá.


PLS hlasujte

26. února 2012 v 16:02
Pokud se vám líbí naše tvorba a blog celkově ptosím hlasujte ZDE pro první záložku na ketré je Luďka coby Gugula :) Vaše Mischel

Kdo se nechal zmalovat, až běda?

26. února 2012 v 13:39 | Mischel |  Bídníci
Zpěvačka a herečka je kvůli vysněné roli v muzikálu Bídníci tak zmalovaná, že by ji jen těžko někdo poznal. Monika Absolonová si ve čtvrtek splní přání. Vystoupí na premiéře Bídníků jako paní Thénardierová. "Byl to můj dětský sen. Muzikál má nádhernou muziku, při sborech člověka až mrazí," přiznala Blesku Absolonová. Zpěvačka si už vyzkoušela kostým, v němž bude v Goja Music Hall vystupovat. Jako chudá hostinská to není nic moc, ale v druhé polovině se dočká unikátní plesové róby. Monika je zmalovaná, že by ji nepoznala ani vlastní matka. Taky Daniel Hůlka si vyzkoušel svůj kostým Javerta. Bylo to vzhledem k váhovému přírůstku napínavé, ale zpěvák na sobě poslední měsíc trochu zapracoval a na figuře je to vidět. "Javert je moje oblíbená postava," přiznává Hůlka motivaci, proč šla kila dolů. Poprvé si v Bídnících zahrál v roce 2003, teď se znovu vrací v plné parádě na jeviště.

Paní Thénardierová v podání Moniky Absolonové se připravuje na ples