Březen 2012

Daniel Hůlka v ohrožení života! Muzikálová hvězda leží na jednotce intenzivní péče

30. března 2012 v 17:11 | Mischel
Zpěvák Daniel Hůlka leží s těžkým zánětem slinivky v pražské Nemocnici Na Bulovce, kam ho odvezl jeho manažer Martin Svoboda. Jeho stav je natolik vážný, že byl hospitalizován na jednotce intenzivní péče, a nikdo k němu nesmí. "Dana jsem odvezl za pět minut dvanáct. Hrozilo mu celkové selhání organismu. Pevně věřím, že to dobře dopadne, protože i Danova maminka má tuhý kořínek," svěřil se Svoboda. O stavu známé muzikálové hvězdy téměř nikdo nevěděl. Za svá urážlivá slova se teď stydí i producent Oldřich Lichtenberg, který se na jeho adresu vyjádřil, že vypadá jako prasopes. "Musí neprodleně zhubnout, nebo má u mne konec," prohlásil muž, který Hůlku obsadil v Draculovi, Katu Mydláři a Baronu Prášilovi. "Je mi to strašně líto, ale opravdu jsem o tom, jak je Danovi zle, nevěděl," omlouvá se Lichtenberg, který svým neuvážlivým jednáním namíchl i hudebního producenta Františka Janečka. "To je neuvěřitelné, jak si tohle může někdo dovolit. Ponižovat a pomlouvat člověka, navíc svého kamaráda, aniž by si vůbec zjistil, jak na tom je. To se mně naprosto příčí," řekl Janeček.

Chlebodárce Hůlky naštvaly Danovy špeky: Jsi prasopes, máš padáka

29. března 2012 v 15:56 | Michel
Muzikálová hvězda Daniel Hůlka se musí ve vteřině přestat přejídat a měl by se začít hýbat. Jinak mu reálně hrozí, že přijde o prakticky jedinou možnost svého výdělku. "V tomhle stavu opravdu na jeviště nesmí. Vypadá jako prasopes. Musí neprodleně zhubnout, nebo má u mne konec," varuje ho producent Oldřich Lichtenberg. Ten dává Hůlkovi vydělat v Draculovi, obsadil ho do Kata Mydláře i Barona Prášila. Jen za poslední tři roky odehrál dvě stovky představení se sazbou deset tisíc za jeden večer. Jestli ale se svou vizáží něco neprovede, udělá mu "Lichťák" pápá a Hůlkovi pak zbydou jen Bídníci u Františka Janečka. Čas na změnu má do května. "Nevejde se do kostýmu a kvůli jeho špatné životosprávě se nic předělávat nebude. Nejsem cvok. Navíc lidé chtějí krásného a štíhlého Dana, a ne to, co ze sebe teď udělal," hrozí podle Blesku producent s tím, že je nekompromisní pro Danovo dobro. Kvůli Draculovi se ostatně Hůlkovi podařilo zhubnout třicet kilogramů, takže by ani teď pro něj neměl být problém nějaké to kilíčko sundat dolů. A když se mu to povede, dostane od Lichtenberga dárkem projekt, během kterého nesleze na vteřinu z jeviště. Tomu se říká motivace!

Monika Absolonová: 5 věcí, které mám ráda

26. března 2012 v 16:52 | Michel
1. Jídlo: Nejraději mám českou a italskou kuchyni. Takže svíčková, guláš a špagety.

2. Telefon: Bez něj nedám ani ránu. Neustále jsem na cestách, takže je to někdy i jediná spojka s rodinou.

3. Divadlo: Svět, bez kterého nemůžu fungovat. Mým světem je nyní Karlín, Háta a Severočeské divadlo.

4. Pes: Kvidovi už je čtrnáct, ale doufám, že tu se mnou bude ještě dlouho.

5. Rodina: Rodina je pro mne hodně důležitá. Stejně jako další lidé, které mám kolem


Monika Absolonová oslňovala v těchto skvostných šatech. A přítel jí k nim pořídil luxusní šperk

26. března 2012 v 16:39 | Mischel
Monika Absolonová snad nikdy nezářila tak jako nyní. Zpěvačka si užívá divadelní ocenění, po němž už roky toužila, a teď se konečně stala jeho držitelkou. "Nečekala jsem, že tentokrát Thálii opravdu dostanu a říkala jsem si, že všechny ty hodiny líčení a česání jsou vlastně zbytečné," svěřila se Monika, jíž to neskutečně slušelo ve zlatavé róbě od návrhářky Ivany Mentlové. Na předávání cen do Národního divadla ji vystrojil její nový stylista Flip Vaněk a je nutné říct, že od doby, kdy vzal její šatník do svých rukou, to zpěvačce sekne jako nikdy předtím. "Ještě jsme váhali, jestli si mám vzít na krk nějaký šperk, ale nakonec jsme nechtěli tříštit dojem z šatů," vysvětlila Monika. To by ovšem nebyl její přítel Vráťa Janda, aby jí právě náhrdelník nevěnoval. "Dostala jsem ho od Vráti za tuhle cenu. Teď vám ho neukážu, ale určitě mne s ním někdy uvidíte. Ale skoro se na něj zlobím, měl by víc šetřit," svěřila zpěvačka. Tu do Národního divadla a poté na afterpárty doprovázela téměř celá rodina. "To jsme my, Homolkovi," smála se, když představovala maminku s jejím přítelem, bratra Marka a babičku s dědečkem, jejichž přítomnosti si vážila nejvíc.
Monika přebírala cenu v nádherných šatech od Ivany Mentlové.

Gratulace

24. března 2012 v 20:34
Chtěli by jsme za náš blog pogratulovat Monice za Thálii. Moni ty si to vážně zasloužíš za své neuvěřitelné výkony.


Katolička Eliška Bučková ztrácí denně panenství a svléká se před publikem. Víme, jak se cítí

24. března 2012 v 16:09 | Mischel |  Ostatní muzikály
Katolička Eliška Bučková asi bude muset ke zpovědi. Bývalá Česká miss totiž začala hrát v muzikálu, kde před zraky diváků vystupuje nahá a oddává se tam sexuálním hrátkám. Světla jsou ovšem ztlumená a partnerem na jevišti je její skutečný životní druh Václav Noid Bárta. "Ale když jsme zkoušeli, tak na mě technici schválně nechali rozsvíceno. Až když jsem začala ječet, tak zhasli. Ještěže mi to neudělali na premiéře," svěřila se Eliška, která hraje Ofélii v muzikálu Hamlet a jako ta nabídne svému vyvolenému dar největší, svoje panenství."Nejdřív jsem se strašně styděla," dodala zpěvačka. S jejím přítelem Václavem Noidem Bártou ovšem alternuje ještě zpěvák Ondřej Ruml, se kterým roli ani nezkoušela. "Tak to bych si asi oblékla nějaký tělový skafandr," tvrdila Eliška.
Eliška jako zešílevší Ofélie.

DNES VEČER SE UDÍLEJÍ THÁLIE

24. března 2012 v 15:38 | Mischel
Ano, je to tak, dnes večer má Monika šanci získat ocenění za mimořádný jevištní výkon v oboru Opereta, muzikál nebo jiný hudebni-dramatický žánr, jinak také dobře známou jako cena Thálie.
Sledujte ČT1 od 20.00 hodin v přímém přenosu z Národního divadla a držte palce!
Nominaci Monice vynesla role Fanny Briceové v muzikálu Funny Girl v nastudování Severočeského divadla opery a baletu v Ústí nad Labem v režii Lumíra Olšovského.

Noid jen v ručníku: Koukněte se na všechna jeho tetování

24. března 2012 v 12:31 | Mischel |  Ostatní muzikály
Česká divadelní scéna se může pochlubit nejvíce potetovaným představitelem Hamleta na světě. "Sám jsem říkal, jestli mi to nechtějí nějak zapudrovat, ale režisér říkal, že v mém případě to nejde," řekl Václav Noid Bárta, který byl vybrán, aby zazpíval titulní roli v muzikálu Hamlet na slavnostní premiéře. Je to už druhá Noidova titulní role, před rokem měl premiéru jako Robin Hood ve stejnojmenném muzikálu Ondřeje Soukupa a Báry Osvaldové. "Hamlet je mi vnitřně bližší, ale je to možná tím, že jsme ho teď pořád zkoušeli. Prožívá těžké životní události a já je mám také za sebou," dodal. Na mysli měl rozvod svých rodičů. "Jako dítě to všechno vnímáte silněji. Když jsem se pak rozváděl já, bylo to v pohodě. Týkalo se to jen mne a hlavně tam nebyly děti," upřesnil exmanžel Lucie Bílé. Noid i ostatní představitelé se na premiéře dočkali standing ovation, Noid měl ale potlesk největší. V zákulisí ho pak chválili i ostřílení matadoři jako Peter Nagy nebo Petr Janda."Je to poprvé, co můžu pochválit představení v divadle Broadway a hlavně Vaška," pěl ódy Petr Janda, jehož dcera Marta v Hamletovi hraje královnu Gertrudu. Na premiéře ale nebyla, protože musela s kapelou do Německa.
Takhle potetovaného Hamleta nikde na světě nemají.

Manželka Pepy Vojtka čeká jeho čtvrté dítě. Bojí se, že ji opustí jako předchozí ženy?

24. března 2012 v 12:22 | Mischel
Zpěvák Pepa Vojtek se za čtyři měsíce stane počtvrté otcem. Miminko mu porodí jeho třetí manželka, tanečnice Jovanka, které už se začalo kulatit bříško a o těhotenství konečně začala mluvit. "Jsem nadšená nastávající maminka. Cítím se skvěle, jen tančit jsem přestala hned, jak jsem zjistila, že jsem otěhotněla," svěřila se. "Žádné potíže naštěstí nemám. Ve všem poslouchám lékaře. Když řeknou, že mám být v klidu, tak jsem. Jinak ale funguju normálně. Uklidnili mne, že ve svých třiatřiceti jsem na současnou dobu ještě docela mladá matka," smála se. "Těhotenské chutě nemám, jen jsem se musela vzdát svých oblíbených sladkostí, protože mě začala pálit žáha," dodala. Černé scénáře, že by ji mohl Pepa opustit stejně jako tři předchozí partnerky, s nimiž má s každou po jednom potomkovi, si nepřipouští. "To bych do toho těhotenství nešla. Ale zase mám jistotu, že se Pepa postaral nejen o svoji poslední partnerku, ale stará se pečlivě o všechny svoje děti," uzavřela.
Pepa s těhotnou manželkou Jovankou.

Ivana Chýlková ulehla s těžkou chřipkou. Přišla o hlas a musela zrušit tři představení

24. března 2012 v 12:17 | Mischel
Ivana Chýlková je bezesporu jedna z největších profesionálek ve svém oboru. Věrné návštěvníky Studia DVA oblažuje již několik let parárním výkonem v hlavní roli muzikálu Hello, Dolly!, který se i po letech těší diváckému zájmu. Poprvé za dobu účinkování v tomto muzikálu, kde nastupovala bez alternace, ale musela včera a dnes zrušit hned tři představení. Již od minulého týdne jsou ona i její partner Jan Kraus nemocní. "Procházíme teď s Ivankou takovou zážitkovou chřipkou," nechal se slyšet Jan Kraus minulý týden v televizním vysílání. Ani po týdnu se však zdravotní stav herečky nezlepšil. Podle našich informací již může mluvit, zpívat si ovšem stále netroufá. "Ivanu to velmi mrzí. Je si vědoma, že by diváci nedostali za své peníze stoprocentní výkon," nechal se slyšet zdroj z divadla. "Je mi to velmi líto. Až přijdou diváci na náhradní představení, celá se jim rozdám," vzkázala do divadla nemocná herečka. Diváci o své představení však nepřijdou. Náhradní termíny jsou vypsány v květnu.
Ivana Chýlková v představení Hello, Dolly!

zdroj Super.cz