Duben 2012

Diplomek pro poppy2911

29. dubna 2012 v 15:10
A máme tu další spřátelený blog :) je poppy2911 :)


VGStMQ - Přihláška

29. dubna 2012 v 12:01 | Mischel |  VGStMQ

VELKÁ GRAFICKÁ SOUTĚŽ NA TÉMA MUZIKÁL QUASIMODOHlásit se můžete do 6.5.2012 pak už začne soutěž. Všechny své výtvory budete posílat sem: VGStMQ@seznam.cz

PŘIHLÁŠKA:
1) Přezdívka
2) Blog (není povinne)
3) E-mail

Včera 23.4. slavila naše Zdenička !

24. dubna 2012 v 22:36 | Ivush

Není ani možné že tato muzikálová princezna má už 30..Vypadá pořád skvěle !


K zakukleným třicetinám :)) :)) všechno NEJNEJNEJ - tj. pevné nervy, pevné zdraví, málo práce, hodně peněz a lásky :)) a vůbec - životní pohodu a nadhled ve všech životních situacích. Ti přejeme my: Ivush a Mischel
"Neber život moc vážně - i tak z něj nevyjdeš živá." :))


Design č.16

24. dubna 2012 v 21:19 | Ivush |  Layouty
Tak s pomocí boží a Verushky (která se se mnou natrápila při nastavování desu na blog) :DD..tímto jí moc děkuju hlavně za trpělivost :)!! A PROTOŽE MĚ PROSTĚ TÉMA QUASIMODO NENECHÁ SPÁT UDĚLALA JSEM DESS S MARKI :-)..Doufám že se zalíbí.

Barva: Červěně cihlová
Na designu je: Markétka Procházková alias Esmeralda:-))Drama na Bídnících: Čvančarová poprvé po porodu hrála a hned přijela sanitkaDrama na Bídnících: Čvančarová poprvé po porodu hrála a hned přijela sanitka

22. dubna 2012 v 14:06 | Mischel |  Bídníci
Jitka Čvančarová v sobotu odpoledne poprvé po porodu hrála v odpoledním představení muzikálu Bídníci a hned zažila drama. Přímo z jeviště museli záchranáři odvézt do nemocnice její kolegyni. Tanečnice Andrea Horská se srazila při tanci s kolegyní a skončila s otřesem mozku. "Udělalo se jí strašně zle, dokonce zvracela. Takže bylo jasné, že by to neskončilo dobře," řekl zdroj ze zákulisí muzikálu. "Ještě nevíme, kdy bude v pořádku, v neděli určitě hrát nebude, ale do dalšího představení se snad dá do kupy," míní. Na Bídníky, kteří se hrají v divadle GoJa Music hall, by asi měli všichni co nejdříve, než všichni protagonisté skončí v nemocnici. Andrea je totiž už čtvrtý případ. Už při generálce se zranil Jaromír Adamec. Poté s těžkým zánětem slinivky skončil na JIP Daniel Hůlka, po něm museli narychlo operovat zánět slepého střeva představitelce Eponiny Vlaďce Skalové. Jitka Čvančarová zvládla roli Fantiny na výbornou. Podporou jí byla i přitomnost manžela a téměř tříměsíční dcery, kterou o pauze při představeí kojila. Kvůli malé Eleně Emilii hraje jen víkendová odpolední představení.
V kostýmu je znát, že má Jitka ještě plnější křivky.

Dva nové blendíky

22. dubna 2012 v 12:35 | Mischel
Tak jsem udělla dva nové blendíky jde o Gudulu a Krvinky snad se budou líbitJitka Čvančarová se tři měsíce po porodu vrací do práce.

21. dubna 2012 v 18:53 | Mischel |  Bídníci
Jitka Čvančarová se po porodu pomalu vrací do práce. Závazky si ale pečlivě vybírá, téměř tříměsíční dcerku ještě nechce moc opouštět. Stejně je na tom prý i její manžel, tanečník Petr Čadek. "Nevím, kdo bude pracovat. Jsme s manželem doslova úchylní, pořád malou sledujeme a vůbec se nám od ní nechce. Nic teď pro nás není důležitější než ona, jsme z ní úplně vedle, je úžasná," říká herečka. Jeden závazek ale začne plnit již tento týden. V sobotu 21. dubna poprvé nastoupí do muzikálu Bídníci. Novopečená maminka se s producentem muzikálu Františkem Janečkem dohodla zatím na víkendových odpoledních představeních. "Kojím, a i když se dá mléko odstříkat, kdyby bylo nejhůř, postava Fantine je na jevišti první tři čtvrtě hodinu a pak má výstup chvíli na konci. Odpoledne jsem tedy i díky tomu upřednostnila, protože můžu malou v klidu nakojit," řekla Čvančarová. Že to funguje, vyzkoušela již při čtvrteční generální zkoušce, kdy si roli projela od začátku do konce. Během doby, kdy nemusela být na jevišti, do divadla dorazil její manžel Petr Čadek s Elenou Emílií v kočárku. Potíže s učením role Jitka nemá, neboť už ji má za sebou z brněnské inscenace Bídníků. "Byla to doslova drezura, takže mi to tak nějak samo naskakuje," míní. Z nových kolegů v divadle GoJa Music Hall je nadšená. "Jsou jedineční, výborně hrají, zpívají a jsou strašně příjemní. Jsou ke mně i vstřícní a mile mne přijali. Roli Fantine mám navíc ráda a Bídníky vůbec. Nedivím se, že je o vstupenky velký zájem, muzika je úžasná a nesmrtelná a mně vždycky naskakuje husí kůže, když to slyším," tvrdí. Starost měla trochu o to, aby se vešla do kostýmu. "Už jsem se viděla, jak máma po mateřské rve ta kojící prsa do šatů," smála se v šatně. Kila ale vůbec neřeší. "Váha není podstatná, jsou důležitější věci. Osm kilo mám ještě navrch, ale diety držet nemůžu, přišla bych o mléko. Začínám se trochu hýbat, a to i kvůli zádům, která mne v těhotenství hodně bolela. Dávám se pomalu do kupy, jsem po těch devíti měsících trochu zrasovaná. Ale všechno to za to stojí," uzavírá šťastně Čvančarová.

Marta Jandová slavila narozeniny bez milence. Zmizel do Singapuru

16. dubna 2012 v 17:51 | Mischel |  Bídníci
Martě Jandové bylo o víkendu třicet osm. Narozeniny ovšem neoslavila zrovna ukázkově. Trápí ji bronchitida, s níž musela odzpívat muzikál Bídníci, stesk po příteli, který je tisíce kilometrů daleko a fanoušci. Stále více se jich totiž snaží vkrádat do jejího soukromí. Zrovna narozeniny jsou dobrou příležitostí si na svého idola z televize či jeviště počkat. Když příznivci Marty Jandové čekají před divadlem, nedělá jí to problém, když se ovšem pohybují v blízkosti jejího bydliště, není jí to příjemné. A přesně tak tomu bylo i o víkendu. Pár fanoušků za ní přišlo až domů a byli neodbytní. "Lekla jsem se, není to příjemné. Děsí mne, když někdo zjistí, kde bydlím, a zazvoní mi na zvonek. Chápu, že to nemyslí špatně, ale když na mě fanoušci čekají v parku, kam chodím s pejskama, nebo před barákem, to mi přijde trošku moc. Nezlobím se na ně, ale opravdu se toho bojím," přiznává Marta. "To je moje osobní sféra, kde žiju jiným životem. Tam nejsem ani zpěvačkou z Die Happy ani muzikálovou zpěvačkou, tam jsem doma se svým přítelem, rodinou, pejsky. A touto cestou prosím: Nezlobte se na mě, ale nechoďte za mnou domů, přijďte klidně do divadla, kde hraju o víkendech Bídníky, ráda se s vámi i vyfotím třeba v kostýmu madame Thénardiérové a bude mi to takhle milejš," vzkazuje Marta. Marta do divadla Goja Music Hall přinesla dort, který dostala právě od fanoušků. "Fanoušci na mě nezapomněli, musím je moc pochválit, napekli mi různé věci, třeba bábovku, kterou jsem ráno snídala, obří kremrole, ty mám moc ráda a fanynky ze Slovenska mi udělaly dort, který byl celý potažený růžovým marcipánem, ozdobený stejným tetováním, jaké mám na ruce a nápisem Martičke a číslem 38. Na Bídnících se po něm hned zaprášilo. Nejlepší byl Pavel Vítek, který se mě zeptal, jestli s těma holkama budu ještě mluvit, že takhle dobrý dort ještě nejedl a taky by si ho přál. A holky mě potěšily nafukovacími postavičkami z pouti, svěřila Marta. Narozeninový den jí zpříjemnil samozřejmě i její partner, a to i přesto, že byl na čtrnáctidenní pravidelné pánské jízdě v Singapuru. Prostřednictvím svého bratra poslal do divadla koš plný tulipánů a Martu tímhle gestem dojal k slzám. Jeho gratulace prostřednictvím sms byla také první. A jak první delší odloučení snáší? "V pohodě, přeju mu to, ať si užívá. Jsme dva svobodní lidé, a když si nebudeme dovolovat podobné věci, tak budeme jako v poutech. Já moc na dámské jízdy nemám čas, ale mám tři německé kamarádky, se kterými se snažíme aspoň na čtyři dny v létě někam odjet. Je potřeba si odpočinout i od sebe navzájem. Měla jsem jednoho přítele, se kterým jsem pracovala a jezdili jsme spolu i na dovolenou, ale pak jsme před sebou neměli už nic, co by nás speciálně rozesmálo. Já si myslím, že je fajn, když se lidi chvíli nevidí, to těšení je taky dobrá věc," uzavřela zpěvačka.
Marta v líčení za paní Therdiérovou.

Zpěvačku z Bídníků odvezli do nemocnice. Akutní operace!

16. dubna 2012 v 17:43 | Mischel |  Bídníci
Tak to bylo o chlup. Zpěvačka Vlaďka Skalová, která exceluje v roli Eponiny v muzikálu Bídníci, skončila pod kudlou. "V půl třetí ráno začala mít příšerné bolesti, hned jsem volal sanitku," vyprávěl její přítel, muzikálový zpěvák Tomáš Beroun. "Stihli jsme to tak tak," dodal. "Hned šla na sál a po šesté ráno už byla po operaci slepého střeva. Rána ji ale hodně bolí. Měl jsem o ni velký strach, nezamhouřil jsem ani oko. Ale snad bude vše v pořádku," dodal Tomáš, protože Vlaďka není ještě sama schopna komunikovat. Jisté je, že si Skalová nezazpívá v Bídnících v GoJa Music hall minimálně týden. "Na představeních, které měla hrát o víkendu, ji nahradí Magda Malá, se kterou roli alternují," upřesnila Veronika Klíčová z agentury GoJa.
Představitelka Eponiny Vlaďka Skalová s přítelem Tomášem Berounem.

zdroj Super.cz

3 new Blendíky - Ivush

16. dubna 2012 v 15:56
Tentokrát jsem udělala blendíky na muzikály Baron Prášil (Evelína),Quasimodo (Esmeralda),Hamlet.(obsazení)

Doufám že se zalíbí :-))