Květen 2012

"Tři mušketýři" se vrátili do divadla BROADWAY !

30. května 2012 v 13:23 | Ivush |  Ostatní muzikály
Muzikál Michala Davida a Lou Fanánka Hagena "Tři mušketýři" se po šesti letech vrátil do Divadla Broadway, kde jeho cesta k srdcím diváků začala. Je zpět s upraveným obsazením, které oživilo několik nováčků, značnými dramaturgickými změnami, novou scénou i choreografií. Podrobnosti naleznete v našem článku, doplněné aktuálními fotografiemi.

Betka Bartošová (Mylady) a Alan Bastien (Buckingham)

Vojtka uvidíte zase s hustou hřívou- Nechává si nastřelit vlasy !!

30. května 2012 v 13:10 | Ivush |  Ostatní muzikály

Muzikálový zpěvák a lamač dívčích srdcí se nechce smířit s tím, že mu prořídla kštice. S blížící se čtyřicítkou se Marián Vojtko (39) rozhodl, že si nechá zahustit vlasy pomocí implantátů zhotovených ze štěpů jeho vlastní vlasové přikrývky. A už s tím začal.

"Zatím jsem byl na klinice, aby mi zahustili vlasy na čele. Mám asi dvacet implantovaných štěpů. Injekce na znecitlivění sice bolely, ale samotný proces ne. Příšerné ale je, že si nemůžete měsíc vůbec vlasy umýt," vyprávěl Super.cz Vojtko, jenž v létě začíná zkoušet dva nové muzikály, Aidu v Hudebním divadle v Karlíně a Klíč králů Daniela Landy (43) v divadle Broadway.
"Myslím si, že pro role, které ztvárňuji, jsou dlouhé husté vlasy vhodnější. Už brzy se chystám na to, že se díky novým technologiím nechám zbavit i koutů, které sice mým fanynkám nevadí, ale já s nimi rozhodně spokojený nejsem," dodal Vojtko. Toho, že podobný proces podstoupil i Petr Janda, a to bez valného efektu, se nebojí. "Byl na horší klinice," uzavřel.


Zdroj:super.cz

Nemoc Daniela Landy vyšla najevo: Obrna mu znetvořila obličej

29. května 2012 v 15:33 | Mischel |  Klíč králů
Z tajemné nemoci zpěváka Daniela Landy, o níž jsme jako první informovali včera, se vyklubala obrna lícního nervu. Super.cz to na tiskovce k muzikálu Klíč Králů řekla jeho manželka Mirjam. "Když se usměje, vypadá jako mafián," tvrdí Landa. Sám zpěvák se úterní akce k muzikálu, který Landovi tvoří společně a jenž má premiéru desátého října v divadle Broadway, nezúčastnil. "Část jeho tváře je nehybná. Trpí tím už dva měsíce. Ale to, že jde o obrnu, jsme se dozvěděli až nedávno. Dlouho nás lékaři strašili různými nádorovými onemocněními. Takže nakonec je dobrá zpráva, že jde v uvozovkách jen o tohle," uvádí Mirjam, která věří, že její muž bude v červenci, kdy vystupuje na jednom z největších tuzemských festivalů Benátská noc, již zcela v pořádku. Z těchto potíží se jeden z nejúspěšnějších českých umělců dříve nebo později vyléčí. "Kdy, to nám doktoři nedokázali říci. U každého to probíhá jinak. Žádné injekce nebo něco takového tomu nepomůže. Daniel dostal nějaké podpůrné prášky, a teď už jen čekáme, kdy to zmizí. Už se to ale mírně lepší," tvrdí žena zpěváka. Podle ní nejspíš manžel k obrně přišel v letadle kvůli tamní klimatizaci. "Hlavní je, že mu funguje mozek. Nijak ho to v práci neomezuje, jde jen o vizuální problém. O to víc je teď zavřený ve studiu a dělá na hudbě ke Klíči králů," dodala Mirjam Landa.
zdroj Super.cz

Danieli, co se děje? Zpěvák Landa tají nepříjemnou nemoc

29. května 2012 v 15:29 | Mischel
Jeden z nejpopulárnějších českých zpěváků Daniel Landa podle svého okolí trpí jakousi hodně nepříjemnou nemocí. O jakou jde, ale všichni úzkostlivě tají. A veřejnosti o ní chtějí oficiálně říci až v úterý odpoledne. O tom, že Landa, jenž už si v průběhu života při závodech rallye zlámal snad většinu kostí v těle, nebude zdravotně úplně v pořádku, se špitá už pár dnů. Podle našich informací zásadně odmítá komunikovat s veřejností jinak než po mailu. A nejde o žádný vrtoch muže, který popularitu ani média nemá moc v lásce. Z důvodu nemoci se nechce zkrátka nikde moc ukazovat. Nejdříve se spekulovalo o nějaké vážné chorobě, to však manželka Landy rázně odmítá. "Až do úterní tiskové konference k našemu muzikálu Klíč králů o tom mám zakázáno mluvit. Mohu vás ale ujistit, že nejde o nic fatálního, jako je rakovina. To, co je Danielovi, je však velmi nepříjemné," řekla Super.cz manželka zpěváka Mirjam Landová. Doufejme, že se Landa brzy doléčí a v červenci bude na jeden z největších letních festivalů Benátská noc už úplně fit.
zdroj Super.cz

VGStMQ - 4. kolo zadání

28. května 2012 v 21:01 VGStMQ


TÉMA: Victor Hugo - Ondřej Ruml
ROZMĚRY: záložka 200X650 pixelů
BARVA: šedá
POSLAT DO: 3.6.2012
POSLAT NA: VGStMQ@seznam.cz

NEposlali:
Le

Poslali:
Mona
Verushka
Katie Mercedes
Janča
Lenka
Miri Nikolaj

VGStMQ - 3. kolo

28. května 2012 v 21:01 | Mischel


TÉMA: Džali - Johana Hájková nebo Zuzana Havrlantová
můžete si vybrat
ROZMĚRY: belnd 750X500 pixelů
BARVA: modrá, černá
HLASOVAT DO: 2.6.2012

1)Mona


Podívejte se, jak to sluší Iloně Csákové v polovině druhého těhotenství

27. května 2012 v 20:36 | Mischel
Ilona Csáková je v půlce druhého těhotenství. Je spokojená, září štěstím a pochvaluje si, že vše prožívá mnohem lépe než poprvé. "Tolik neotékám, nemám žádné komplikace, cítím se výborně," říká zpěvačka. Sice už skončila v muzikálu, ale stále ještě pracuje. "Ale před prázdninami skončím a už se budu věnovat jen rodině a sama sobě," dodala. Zpěvačka žije v domě na okraji Brna, do Prahy vyrazila s manželem a synem Danielem na akci, která měla podpořit matky, které mají trable s ježděním s kočárky v městské hromadné dopravě. "Já to znám spíš z doslechu, jsem zvyklá všude jezdit autem. Ale samozřejmě tuto aktivitu ráda podpořím," míní Ilona. To, zda se jí narodí chlapec nebo holčička, ještě neví. "A hlavně ani až to budu vědět, nesmím to říct. Manžel si totiž přeje překvapení až na porodním sále," upřesnila Csáková. Pro holčičku už má od prvního těhotenství vymyšlené jméno Julie, pro kluka zatím vede Dominik. Kolik v těhotenství zatím přibrala, prozradit také nechce. "Řešit těhotenská kila je hřích. Můžu říct jen to, že je moje váha v normě," uzavřela.
S Ilonou se víta Bořek Slezáček.

Blend - Fantine

27. května 2012 v 18:25
Blendík s Katkou Brožovou jako Fantine v muzikálu Bídníci :-)


Kamila Nývltová bude soupeřit s Lucií Bílou!

27. května 2012 v 15:43 | Mischel |  Ostatní muzikály
Zpěvačka Kamila Nývltová nafotila doslova za letu nové propagační fotografie. Zpěvačka je totiž na roztrhání. Za sebou má úspěšnou premiéru kabaretu Lidoskop, natočila nový videoklip k vlastní písni Něco jsi slíbil, který představí fanouškům už za pár dní, účinkuje v muzikálech Kat Mydlář a Quasimodo a právě získala titulní roli Aidy v připravovaném muzikálu Hudebního divadla Karlín.

Hvězda českých muzikálů v šoku. Fešáka, který se rád svléká, chtějí cizinci na sex

27. května 2012 v 13:33 | Mischel
Urostlý Braňo Polák, jeden z nejvytíženějších českých muzikálových herců, přijal zakázku na moderování v jednom klubu a nestačil se divit. Stal se terčem zájmu přítomných mužů a došlo to až tak daleko, že dostal velmi finančně zajímavou nabídku od bohatého cizince, aby s ním šel do soukromí. Branislav spolu s provokatérem Lukášem Rejmonem (ten, který spolupracoval s Ivetou Bartošovou a veřejně prohlašoval, že chce sex s Gottem nebo prezidentem Klausem) moderoval v klubu Friends akci Rainbow Factory, jejímž účelem je sehnat finance na bohulibé projekty. Proto se během večera dražily významné gay osobnosti a všechny vybrané peníze šly na účet pochodu hrdosti Prague Pride 2012. A i když Braňo nebyl předmětem dražby, možná že jeho nedávné nahé fotky inspirovaly jednoho z bohatých cizinců, aby se ho snažil za každou cenu koupit. "I když sám gay nejsem, tato menšina má mou přízeň. Ale přesto jsem nabídkám pána odolal," směje se Braňo.
Movitý cizinec si může pofoukat bolístku na duši už v sobotu, kdy se ve Friends v centru Prahy koná další akce, během které se budou charitativně dražit pohlední sportovci z řad fotbalistů či cyklistů.
Herec vypadá stále k světu.