Červenec 2012

VGStMQ - 15. kolo zadání

31. července 2012 v 20:50 | Mischel |  VGStMQ


TÉMA: Company
ROZMĚRY: blend 894x733 pixlů
BARVA: tmavé barvy
POSLAT DO: 3.8.2012
POSLAT NA: VGStMQ@seznam.cz

NEposlali:
Le
Lenka
Janča

Poslali:
Mona
Miri Nikolaj
Verushka
Katie Mercedes

VGStMQ - 14. kolo

31. července 2012 v 20:50 | Mischel |  VGStMQ


TÉMA: Lily - Zdenka Trvalcová
ROZMĚRY: rozvrh hodin libovolná velikost
BARVA: světlé barvy
HLASOVAT DO: 3.8.2012

1)Mona


VGStMQ - výsledy po 13. kole

31. července 2012 v 20:48 | Mischel |  VGStMQ

1. místo Mona - 389 bodů (376 + 8BB + 5Mischel)
2. místo Katie Mercedes - 338 bodů (333 + 5 Ivush)
3. místo Miri Nikolaj - 229 bodů (224 + 5BB)
4. místo Verushka - 184 bodů (174 + 10BB)
5. místo Lenka - 152 bodů - ukončila hru
6. místo Janča - 28 bodů - ukončila hru
7. místo - Le 2 body


Míša Nosková bojovala s anorexií a teď už zase hodně hubne. Má dole 16 kilo!

30. července 2012 v 19:03 | Mischel
Míša Nosková šíleně zhubla. Zpěvačka dosáhla ideální váhy, kterou si vysnila. "Mám 59 kilogramů a jsem naprosto nadšená. Byl to ale velký boj," prozradila nám Nosková. Výživoví poradci a dieotologové by za to ale Míšu jistě nepochválili. Jejich radu, že základem je vydatná snídaně, zpěvačka rozhodně neposlechla. "Zjistila jsem, že moje tělo dopoledne prostě nepracuje. Takže poprvé jím až v jednu hodinu odpoledne," vysvětluje. Ze svého jídleníčku vynechala především sladké. "Pečivo a sladké jsem absolutně vypustila. Jím zdravě a dietně. A večer už vůbec," dodala Nosková, která ve čtrnácti letech bojovala s anorexií. "Dokonce třikrát se mi vrátila. Vážila jsem jen 47 kilogramů. K tomu se ale vracet určitě nechci," dodala Nosková.
Míša Nosková výrazně zhubla.

I bez make-upu ti to sekne, Lucie! Bílá na fotce ukázala přirozený obličej a mazlení s koťátky

30. července 2012 v 18:50 | Mischel |  Ostatní muzikály
Zpěvačka Lucie Bílá miluje němé tváře a z roztomilé fotky, kterou se pochlubila na své sociální síti, je to znát. Na té se naše nejoblíbenější zpěvačka mazlí se dvěma svými koťátky, a co víc, zcela bez make-upu. Každý se tak může přesvědčit, že i bez zásahu profesionálních vizážistů vypadá zpěvačka výborně. "Každá egyptská princezna by měla mít kočičky. Tyhle jsou moje," naráží Lucie v komentáři pěkné momentky na svou roli v muzikálu Aida, kde si zahraje princeznu Amneris. V nové roli, ve které ji diváci uvidí v září, se však už předvede s luxusním výrazným make-upem a v honosném zlatém kostýmu, jak se na mocnou egyptskou panovnici sluší.
Lucie Bílá se ukázala bez známky líčidel.

Manželská krize Genzera a Finkové graduje: Řvou na sebe kvůli dětem

27. července 2012 v 16:13 | Mischel
Manželství moderátorky Lindy Finkové a baviče Richarda Genzera prochází těžkou krizí, z které se nejspíš už nevzpamatuje, a pár, jenž byl dlouhou dobu považován za jeden z nejidyličtějších v českém šoubyznyse, bude brzy minulostí. A ačkoli to vypadalo, že jejich rozluka se obejde bez konfliktu a manželé se na všem v klidu dohodnou, opak je pravdou. Genzer, který už se dokonce přestěhoval ke své milence Markétě Jiránkové, teď podle zdroje z jeho okolí dělá manželce dusno. Kvůli tomu, že naznačila, že se nezajímá o děti. "Byl jsem svědkem, jak na sebe několik minut řvali po telefonu. Slyšel jsem, že se dohadují kvůli dětem. On tvrdil, že na ně nekašle a tak. Ale on de facto zpytuje svědomí, protože je to pravda," řekl Aha! Genzerův kolega, který si z pochopitelných důvodů chce zachovat anonymitu. Jak to tak vypadá, rozvod je opravdu na spadnutí, což dokládají i slova Finkové: "Uvidíme, jak to dopadne. Za současné situace je to neudržitelné."
zdroj Super.cz

Noid trávil čas s exmanželkou Bílou, a tak si Bučková vyrazila natruc dělat potěšení

26. července 2012 v 18:24 | Mischel |  Ostatní muzikály
Hvězdné páry nemají někdy život v šoubyznysu lehký. Všichni se znají se všemi a nebývá výjimkou, že se bývalí partneři často potkávají. To je i příklad Václava Noida Bárty, který právě zkouší se svou bývalou manželkou Lucií Bílou v Hudebním divadle Karlín nový muzikál Aida. Aby se Vaškova přítelkyně Eliška Bučková v těchto dnech nemusela cítit odstavená na druhou kolej, snaží se svůj čas maximálně využít. A jaká zábava může být pro Českou Miss 2008 příjemnější než zkrášlující procedury? My jsme byli Elišce v patách zrovna ve chvíli, kdy dorazila do svého oblíbeného salonu na pražském Smíchově na pravidelnou obměnu svých napletených vlasů. "Celý proces naplétání zabere vždy hodně času. Nejdříve mi napletené vlasy musí odstranit, poté umýt a zregenerovat a následuje proces nastavování nových. Přestože tady vždycky strávím půl dne, tak si to moc užívám, protože jsou tady na mě moc milí," říká Bučková. Není divu, že se modelce v salonu líbí, když ji doma nikdo nečeká.
O Elišku je prý postaráno jako o princeznu.


Kamila Nývltová dováděla s milencem ve vlnách a předvedla své dívčí půvaby v bikinách

26. července 2012 v 18:19 | Mischel
Zpěvačka Kamila Nývltová sbalila kufry a vyrazila s přítelem, tanečníkem Tomášem Smičkou na první společnou dovolenou k moři. Neskutečnou romantiku si odjeli užít do Tuniska. "Byla to prostě bomba. Naši první dovolenou jsme si užívali plnými doušky. Byl to opravdu krásný týden. Jezdili jsme na skútru, létali padákem a podnikali plno výletů," vzpomíná na začátek července zpěvačka. Zamilovaná je až po uši, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a žádná ponorka nehrozí. "Na nervy jsme si opravdu nelezli, naopak, rádi jsme společně odpočívali a užívali skvělé jídlo, krásné moře a parádní hotel. S Tomášem spolu bydlíme od samého začátku našeho vztahu, to je už 7 měsíců. Jsem spokojená, Tomáš je chlap, jakého jsem vždycky hledala," říká konečně šťastná Kamila. Teď už ale mladou zpěvačku čekají jen pracovní povinnosti. Svým fanouškům Kamila přichystala na léto zbrusu nový sexy videoklip, ve kterém je za pekelně svůdnou lolitku, svádět se chystá i herce Martina Stropnického. Zatím ale jenom ve filmu režiséra Tomáše Magnuska Jedlíci aneb 100 kilo lásky. Kamila už teď pilně zkouší titulní roli v muzikálu Aida, který bude mít na podzim premiéru v Hudebním divadle Karlín. "Zkouším už týden a dává mi to slušně zabrat. Každý den od rána máme tréninky na tanečním sále, a to je tedy pěkný záhul! Až do večera pak zkoušíme na jevišti scénu po scéně," netají se zpěvačka. V létě mohou fanoušci vidět Kamilu i v kabaretním představení Lidoskop, které od 15. srpna uvede Divadlo Hybernia. "Všechny srdečně zvu, kvalitních kabaretních představení není mnoho, a proto Lidoskop diváky určitě potěší. Uvidí ojedinělé akrobatické kousky artistů a tanečníků, vždy originálního Tomáše Matonohu a to vše doplněné mým zpěvem," uzavřela Kamila.
Kamila s Tomášem na první dovolené.
zdroj Super.cz

Koukněte, jak se Monika Absolonová opálila na dovolené

26. července 2012 v 18:15 | Mischel |  Ostatní muzikály
Zpěvačka Monika Absolonová si dala předsevzetí, že tohle léto konečně nebude pracovat a jenom se válet. A vzhledem k jejímu opálení je znát, že to vzala zodpovědně. "Byli jsme s přítelem Vráťou na Menorce," vysvětlila Monika, která se skvěle opaluje díky tomu, že je původně brunetka. Monika měla opravdu narvanou sezónu, takže je jasné, že si chce dát pohov. Absolonová odehrála mimo jiné dvě muzikálové premiéry, převzala Cenu Thálie za titulní roli v muzikálu Funny Girl, moderovala oblíbenou televizní soutěž Taxík. "Letos v létě nevydám hlásku. Výjimku udělám jen teď v pátek na hradě Valečov, kde mám svůj jediný letošní sólový koncert. Bude to poprvé, kdy budu koncertovat pod širým nebem. Těším se moc a doufám, že bude pořád teplo a krásně," prozradila zpěvačka s tím, že jako obvykle vystoupí společně s Jirkou Škorpíkem a jeho Sound & Rhythm Orchestra. Kromě dovolené na Menorce by si chtěla zpěvačka s přítelem poté dopřát ještě další pobyt u moře, tentokrát v Řecku. "Přemýšleli jsme nad Krétou, ale ještě uvidíme." Co už ale jisté je, je účast Absolonové na letošní letní olympiádě v Londýně, kam pojede podpořit český tým a nasbírat znalosti a zážitky pro moderování dalšího ročníku ankety Atlet roku, kterým na podzim už po šesté provede společně s Alešem Hámou. Volnější tempo během letních měsíců zpěvačka víc než vítá. "Je to jediné období v roce, kdy mám čas na sebe, na rodinu a na kamarády. Všechny je objedu, zjistím, co je nového a co se za ten rok, kterým jsem jen tak proletěla, událo. Na další sezónu se už ale opravdu těším. Zahájím ji s Funny Girl, kterou navíc v říjnu přivezeme z Ústí na dvě představení i do Prahy do Divadla Hybernia. A po celý podzim pojedu turné s Karlem Gottem. Toho, že si mě Karel Gott vybral jako hosta pro své turné, si nesmírně považuju," přiznává Monika Absolonová.
Monika Absolonová s přítelem Vráťou na dovolené.
zdroj Super.cz

Kráska Gunčíková zlobí. Nový chlap ji změnil k nepoznání

26. července 2012 v 18:11 | Mischel
Bývala vždy milá, usměvavá a ochotná, skoro stejně jako legendární králíček z reklamy na aviváž. A ta její vizáž sexbomby! Gabriela Gunčíková sice krásu neztratila, ale z heboučké princezničky se pomalu, ale jistě, mění v zlobivou holku šoubyznysu. Budete koukat, co se kolem ní děje! Gábina je milá dívka skromného původu i vystupování. A to ani teď, když se dostala do výrobny megahvězd producenta Leška Wronky, který má na triku třeba i takovou Ewu Farnou, neztratila. Jenže muž, který si do Nového roku přál sehnat přítelkyni blondýnku (což se mu minimálně po pracovní stránce podařilo), z ní ale bohužel svými rozkazy dělá trochu protivu. My jsme si s ní minulý týden po jednom charitativním vystoupení domluvil rozhovor. Ten, stejně jako vždy, ochotně slíbila s tím, že si napřed musí krátce zavolat. Po dlouhém čekání se však omluvila s tím, že spěchá a vyhnula se i přislíbenému focení u Karlova mostu. Gunčíková ale naštěstí nechytla manýry horší než Iveta Bartošová. To jen nový chlap v jejím životě se rozhodl křehkou dívenku chránit před nástrahami velkého světa. "Ten krátký telefonát byl s Wronkou. Rozhovor jí zakázal," dozvěděli jsme se v zákulisí. Na Gábině bylo vidět, jak jí je nepříjemné, že nemůže redaktorovi vyhovět. Snad si s manažerem brzy nastaví takové mantinely, aby se ho nemusela ptát i na to, kdy spát, nebo na kterou chodit toaletu...
Gabriela Gunčíková byla vždy ke všem velmi příjemná.