Srpen 2012

Absolonová má smůlu, roli slavné špionky dostala Brožová

31. srpna 2012 v 23:10 | Mischel |  Ostatní muzikály
Je to přesně rok, co hitmaker Michal David nabídl herečce a zpěvačce Kateřině Brožové hlavní roli v připravovaném muzikálu Mata Hari. Ta sice nabídku tehdy přijala, totéž ale ještě před ní udělala i zpěvačka Monika Absolonová, které David také roli nabídl, než se pohádali. Nikdo dosud s určitostí nevěděl, komu titulní role v muzikálu nakonec připadne. Teď už je jasné, že Matu Hari bude hrát Brožová. "Snad už to nemusím tajit. Ano, od začátku příštího roku budu hrát hlavní roli v tomto muzikálu a moc se na to těším," prozradila nám Brožová, která se opět vrátila ke světlé barvě vlasů. Jako brunetka se slavné špionce podobala víc, herečka ale nemá problém kvůli roli image znovu změnit nebo hrát v paruce. Záleží totiž i na dalších rolích. Kromě toho, že Brožová čím dál častěji moderuje různé společenské akce, ji čekají i nové divadelní hry a možná se objeví i ve filmu. "Momentálně zkouším představení v Divadle na Vinohradech, kam jsem se po dvanácti letech vrátila, a rozbíhají se i další činoherní a muzikálová představení. Bude toho hodně," přiznala Brožová. Od konce srpna ji diváci také mohou vídat na obrazovkách jako novou posilu seriálu Cesty domů, kde hraje atraktivní ředitelku charitativní nadace Helenu Šeborovou. S rolí je zatím velmi spokojená, jen má strach, co na ni řeknou diváci. "Žádné reakce se ke mně zatím nedostaly, ale jsem zvědavá, jak nás - nové postavy - diváci přijmou. Doufám, že kladně," přeje si.
Monika se nepohodla s tvůrcem muzikálu a o roli přišla ..... Kateřina se víc hodila na Matu Hari, když byla bruneta

zdroj revue.idnes.cz

Exmanželka Pepy Vojtka si založila kurz pro těhotné

31. srpna 2012 v 23:03 | Mischel
Tanečnice Libuška Vojtková má nový job. Udělala si trenérský kurz na cvičení pro těhotné ženy. A školila ji opravdová hvězda v oboru David Huf. "S Davidem nás dala dohromady společná kamarádka Marie Růžičková, která řídí Kroužky na Vltavě, což je skvělé centrum pro děti. Sama sem už delší dobu jezdím se synem Matyášem. Tým Davida Hufa zde organizuje a vede tréninky a kurzy nejen pro maminky. Maruška se zmínila, že plánuje otevřít kurz cvičení pro těhotné, který tu chyběl, a hledá lektorku. Moc ráda jsem s její nabídkou souhlasila," prozradila. "Snažíme se pro nastávající maminky připravit ten nejlepší kurz, aby se i v těhotenství cítily výborně. Samotnou mne cvičení s těhotnými zajímá od doby, kdy jsem sama byla těhotná, proto jsem s touto myšlenkou koketovala už delší dobu," vysvětluje Vojtková, maminka syna Matyáše, kterého má s rockerem Pepou Vojtkem. Libuška je šťastná po boku podnikatele Ivana Bleyera, ale dalšího potomka zatím neplánuje. "S přítelem přemýšlíme v poslední době nad společným bydlením. Miminko určitě přijde na řadu v ten správný čas," dodala Libuška.
Libuška Vojtková je výbornou tanečnicí a nyní i cvičitelkou.

Sexy Kateřina Brožová předvedla své dokonalé trojky v pořádně hlubokém výstřihu

31. srpna 2012 v 22:58 | Mischel
Herečka Kateřina Brožová je šťastně zadaná, ale ne a ne o novém partnerovi prozradit více. Podle toho, jak září, je ale jasné, že nový muž v jejím životě rozhodně figuruje. "Neřeknu a neřeknu. Ale prozradím, že jsem v pohodě. Ale už jen nemám potřebu se svěřovat. Už ne," řekla nám sexy herečka, kterou vytrestaly v minulosti její mediálně propírané vztahy. Brožová se na párty nového autosalonu, kterou moderovala a také zde zpívala, objevila v sexy šatičkách s pořádně hlubokým výstřihem a ukázala své dokonalé trojky. Už dlouho se spekuluje, že jsou dílem plastického chirurga. Krásná Kateřina o tom ale mlčí. "Plastiky určitě neodsuzuji, je to každého věc," říká na toto téma. Nám ale prozradila recept na to, jak vypadat po čtyřicítce tak skvěle jako ona. "Snažím se udržovat, ale moc času na to není. Jsem ráda na světě, dělám věci, které mě těší. Také mám krásné koníčky - rybařinu, koně, pobyt v přírodě. A hodně makám," dodala Brožová.
Kateřina Brožová je nyní na roztrhání.

Svalovec Noid se drsně popral. Vzduchem létaly šílené nadávky i pěsti!

31. srpna 2012 v 22:54 | Mischel |  Ostatní muzikály
Rocker Václav Noid Bárta, který má sice namakanou figuru, ale přitom je krotký jako beránek, musel ustoupit ze svých zásad a po letech se začít prát. A příčinou nebylo alkoholické opojení nebo dokazování si své převahy. Zastal se své přítelkyně Elišky Bučkové. "Nedávno došlo k dost vážné situaci, kdy jsem musel Elišku bránit," prozradil nám exkluzivně Bárta. "Stalo se to na párty v jednom nejmenovaném klubu, kde jsem rozdal pár ran. Jeden chlap tam byl tak neskutečně sprostý a zlý na mou přítelkyni, že jsem ho musel zpacifikovat," svěřil se Noid. K situaci došlo ve chvíli, kdy Bučkovou Bárta ztratil z dohledu, protože šla na toaletu. "Po návratu mi s vyděšeným výrazem řekla, že ji nějaký frajírek nechtěl pustit na WC a neskutečně sprostě jí nadával. Tak, že se to nedá ani interpretovat. Nechal jsem si proto ukázat, který to byl a vyřešil jsem to s ním," krčí rameny Noid s tím, že má sice klidnou povahu, ale nikdo nesmí překročit určité hranice. "Nechápu, co toho člověka k takovému chování vedlo. Vypadalo to, že je naštvaný na někoho, kdo je trochu úspěšnější než on. Vzniklo to ze zášti," myslí si hvězda připravovaného muzikálu Aida a autor hudby a interpret titulní písně k novému seriálu Obchoďák Když to nečekáš, kterou ve čtvrtek pokřtil v restauraci Aureole. Věčně usměvavý Vašek má vysportovanou postavu právě proto, aby mohl ochránit svou přítelkyni a rodinu. "Kvůli tomu celý život cvičím a snažím se dělat bojové sporty. Nejde mi o to, abych se bezdůvodně pral, ale abych zamezil případné agresi vůči svým blízkým. Na budku jsem taky už nedostal hodně dlouho, ale to je dáno psychikou," uzavřel s úsměvem Václav Noid Bárta.
Noid s Eliškou Bučkovou na večírku.

zdroj Super.cz

Hanka Křížková žije sama, ale užila si skvělou dovolenou: K moři vyrazila se stovkou dětí

31. srpna 2012 v 22:50 | Mischel
Hanka Křížková si letos užila báječnou dovolenou. Ač zpěvačka sama po nepříjemné nemoci nemohla mít děti, nelituje. Společnost dětí si umí vychutnat i jinak a ony ji nabíjejí energií. Letos jako každoročně vyrazila s občanským sdružením Sluneční paprsek, jehož je patronkou, s partou lékařů, zdravotních sestřiček a terapeutek do Turecka. "Dohromady s námi jelo 108 dětí. Většina je pro prodělané onkologické nemoci. Ostatní děti byly z dětských domovů v Krásné Lípě a Dolních Počernicích," říká Hanka, která má na dětských táborech hned několik rolí: "Já mám za úkol nejen dětem zazpívat, ale funguji jako vedoucí veškeré dětské zábavy, ale i jako "vrba" pro dětské starosti i radosti." A odpočinek to byl především aktivní. "Den začínal většinou rozcvičkou, následovaly individuální rehabilitace, plavání, pořádali jsme olympiádu, vodní aktivity. O večerech jsme vymýšleli hromadné akce, karnevaly, diskotéky nebo různé scénky, které jsme pro pobavení dětí připravili my dospělí," uzavírá Hanka, která letos prožila dle svých slov už poněkolikáté velmi smysluplně strávenou dovolenou.

Hanka jako indiánka. Jak se vám líbí?

Felix Slováček mladší se snaží zhubnout už řadu let. K vysněné postavě mu dopomohl až tento kostým

31. srpna 2012 v 22:44 | Mischel |  Ostatní muzikály
Nejen Bára Basiková vzbudila obrovskou pozornost na módní přehlídce pohádkových bytostí muzikálu Kapka medu pro Verunku, velkému zájmu se těšil také Felix Slováček mladší. Syn královny dětských srdcí Dády Patrasové a klarinetisty Felixe Slováčka se v kostýmu výtvarnice Evženie Rážové proměnil ze zavalitého chlapa ve švarného prince. "Kostýmy jsou naprosto geniální a já se v něm cítím skvěle. Je to naprosto precizní práce, celý kostým je dokonale propracovaný," říká Slováček, kterému se jeho role hloupého Honzy ještě více vryje do kůže, když se převleče do kostýmu. Felixe Slováčka čeká v rodinném muzikálu celá řada fyzicky náročných aktivit. Bude muset šplhat po žebříku, čeká ho rvačka s čerty a dokonce bude bojovat i se svým královským otcem. Zkoušky pro netrénovaného hudebníka, který vzpíral maximálně dechové nástroje, tak byly prý velmi fyzicky náročné. "Byla to pro mě hned ze začátku obrazně řečeno velká facka. Předtím jsem nebyl na něco takového zvyklý, a tak to bylo pro mě o to víc náročné," říká a jedním dechem dodává: "Choreografie Petry Parvoničové jsou sice fyzicky velmi náročné, ale zároveň vynikající a dosahují světového formátu. Je ale pravda, že kdybych shodil deset kilo, tak by mi to vůbec neublížilo." Slováček mladší se ostatně snaží zbavit přebytečných kil už řadu let. Ale čím víc se prý snaží, tím je to horší. "Já dělám stále rázné kroky k hubnutí, ale život to nějak přinese jinak," vysvětluje. Je pravda, že právě v roli hloupého Honzy se mu pupík naopak skvěle hodí.
Součástí kostýmu hloupého Honzy je i pytel buchet.

Poznáte v tomto nádherném kostýmu českou popovou divu? Její kolegové s tím měli problém

31. srpna 2012 v 21:52 | Mischel |  Ostatní muzikály
Na módní přehlídce kostýmů muzikálu Kapka medu pro Verunku poznal Báru Basikovou na první pohled jen málokdo. Přestože to vypadá, že převlek Kapesky, královny přírodních sil, musí být krajně nepohodlný, opak je pravdou. "Kostým je lehoučký, krásně se nosí," chválila si svůj model Basiková. Všechny kostýmy pro rodinný muzikál navrhla známá kostýmní výtvarnice Evženie Rážová. Navrhnout a zrealizovat kostýmy pro toto představení bylo podle výtvarnice nejtěžší, ale jak sama říká, zároveň nejzábavnější, protože tady nemusela krotit svou fantazii. Její víly, čerti, bludičky i vodníci jsou v novém, netradičním pojetí. Když tak všechny ty kostýmy vidíte, máte pocit, že jsou tak nějak sice tradičně pohádkové, ale zároveň současné a zcela moderní. "Evženka Rážová vytvořila tisíce nádherných kostýmů pro divadlo a televizi, a tak ví, jak to udělat, aby to bylo příjemné a nositelné," libuje si Basiková, která má kupodivu tento náročný kostým prý oblečený raz dva. "Šaty jsou lehké, jen se vzadu zavážou za šňůrky. Maskéři mě líčí taky maximálně deset minut," říká Bára, která je prý velmi ráda, že může pro změnu hrát v představení pro děti. Na premiéře 15. září v divadle Hybernia prý rozhodně nebude chybět Bářino nejmladší dítko, syn Theodor. "Musí sedět v hledišti. On je kulturní člověk. Nejspíš ještě nebude plně chápat děj, ale jak ho znám, tak si myslím, že se na představení vydrží koukat. On je zvyklý sledovat i celovečerní film. Byl už na různých představeních a koncertech, tak tohle zvládne taky," upřesňuje muzikálová diva. Malý Theodor si prý stále úplně přesně neuvědomuje maminčino povolání, když se Bára někdy objeví v televizi, tak prý běží k televizi a pusinkuje obrazovku.
Basiková pózuje v komplikovaném černooranžovém kostýmu Kapesky.

Vyzáblá Nosková pořád drasticky hubne. Už má o čtyři velikosti méně

31. srpna 2012 v 21:30 | Mischel |  Ostatní muzikály
Zpěvačka Michaela Nosková to už přehání s hubnutím. Během několika měsíců zhubla o čtyři konfekční velikosti. Z holky krev a mlíko je žížala. "Žádné moje staré oblečení mi není. Nosívala jsem čtyřiačtyřicítku, teď má velikost třicet šest," pochlubila se nám Míša. Míša musí průběžně doplnit šatník. "Jinak bych vypadala jako hastroš, všechno by na mě plandalo, kromě divadelních kostýmů, které mi upravují v divadle. Jako třeba teď pro muzikál kapka medu pro Verunku," vysvětlila Míša, když jsme ji zastihli na nákupech. V obchodě s italskou módou v centru Prahy si zkoušela spoustu věcí, ale skoro všechno jí bylo velké. "Dřív jsem se sotva nacpala do velikosti XL, teď na mně visí velikost S. Ale jsem spokojená. Za poslední měsíc už mám zase nějaké to kilo dole. Nesnídám, první jídlo si dám až někdy v jednu odpoledne a klidně i svíčkovou s knedlíky," popsala Nosková svůj recept na hubnutí, z něhož by dietologové omdlévali. "Už jsem to doporučila kolegyni z divadla Míše Sejnové a taky má čtyři kila dole. Myslím si, že lidé, kteří žijí nočním životem to mají s hubnutím jinak než normální populace," překvapila Míša.
Míša je jako nudle.

Má kalhotky? Ivana Jirešová v odvážných šatech předvedla žhavé tetování přes půlku zad

31. srpna 2012 v 21:21 | Mischel
Herečka Ivana Jirešová se předvedla ve velmi odvážných šatech. Její dvorní návrhářka Tereza Sabáčková jí je navrhla na koncertní vystoupení. "Tady v Náchodě zpívám takovou orientální píseň, tak se mi zdály vhodné," řekla nám o róbě, která měla rafinované průstřihy, jež odhalovaly hereččiny boky. "Vážně chcete vědět, zda má kalhotky? No dobře, mám, podívejte," ukázala Ivana tělová tanga, která nebyla téměř rozeznatelná. Ivana měla problém sehnat správnou barvu, protože je na svoji barvu pleti hodně opálená. "Byli jsme s manželem a dcerou v Egyptě, teprve včera jsme se vrátili. Byli jsme u Hurghady v Soma Bay a nezaznamenali jsme žádné problémy. Sofinka byla letos v létě v Egyptě dokonce dvakrát, vzal ji tam i její otec," vysvětlila Jirešová, která v odvážné róbě ukázala i nové tetování. Má ho přes celou horní polovinu zad. "Je to stylizovaný lotosový květ. Je v barvách, v nichž má tetování i moje cvičitelka jógy, moc se mi líbily," vyprávěla Ivana.
Model Ivany Jirešové nedovoloval spodní prádlo.

Svůdná Brožová tvrdí, že se jí muži dívají do očí

31. srpna 2012 v 21:11 | Mischel |  Ostatní muzikály
Bujný dekolt, rafinovaný model, rudá barva, blond hříva. Herečka Kateřina Brožová po pauze, kdy se kvůli roli nechala obarvit na tmavo, konečně vypadá zase tak, jak ji muži nejvíc milují. I když říkala, že v tmavých vlasech je naopak žádanější. "To jsem neříkala já, ale tvrdili to ostatní. Já si tedy myslím, že mužům je barva vlasů úplně jedno. Dívají se úplně jinam," řekla nám Kateřina. Po dotazu, kam je to v jejím případě, se i ve svém věku trochu začervenala. "Do očí přece," smála se. Kateřina po letech naskočila do seriálu. Režisér Pojišťovny štěstí Jiří Adamec si ji vybral do Cest domů, které se dnes vracejí po prázdninách na obrazovku. "Je to samozřejmě skvělé, ale mám toho teď tolik, že budu mít sotva pár dnů volna v měsíci. V polovině září se vrací muzikál Bídníci, hrát se začíná i jinde, k tomu mám koncerty a charitu. Ani v létě jsem moc volna neměla, pouhé tři týdny," uzavřela Katka.

zdroj Super.cz