Září 2012

Dnes slaví Monika

27. září 2012 v 0:00 | Mischel
Narozeniny dnes slaví,
tak jí přejem hodně zdraví.
Hodně síly, lásky dost,
ať je šťastná moc a moc.
Krásné narozeniny Ti, Moničko, s láskou přejí
Mischel a Ivush


VÝSLEDKY VELKÉ GRAFICKÉ SOUTĚŽE TÉMA MUZIKÁL QUASIMODO

21. září 2012 v 13:40 | Mischel |  VGStMQ


1. místo Mona - 479 bodů
2. místo Katie Mercedes - 404 bodů
3. místo Miri Nikolaj - 297 bodů
4. místo Verushka - 244 bodů
5. místo Lenka - 152 bodů
6. místo Janča - 28 bodů
7. místo - Le 2 body


Všem gratuluje a do kometářů si napiště co by jste chtěli na diplom.


Pamatujete? Krátká rozvlněná sukénka Zuzky Norisové ve StarDance odhalovala nejen pevná stehna

21. září 2012 v 13:37 | Mischel
Díváte se rádi na StarDance? Pokud ano, tak pro vás máme jednu krásnou vzpomínku. Zuzana Norisová s tanečníkem Janem Klimentem předvedli ve třetí řadě soutěže jedno ze svých nejžhavějších vystoupení. Favorité soutěže, kteří nakonec skončili druzí za Danou Batulkovou a Janem Onderem, tehdy zatančili temperamentní jive, který byl porotci ohodnocen známkou číslo osm. Norisová to během divokého tance natolik rozjela, že divákům pod krátkou sukénkou ukázala růžové kalhotky. Pánové s obdivem zírali také na její neodolatelná sexy stehna. Rytmický tanec se Zuzaně Norisové povedl, ale tehdejší vítězka Dana Batulková byla vždy o krok před ní a celou soutěž nakonec vyhrála. Milovníci tance se už teď mohou těšit na listopad, kdy na obrazovkách České televize odstartuje už pátá řada této divácky oblíbené soutěže. Své boky v rytmu tance tentokrát rozvlní například zpěvák Petr Bende, tyčkařka Kateřina Baďurová, herečka Dana Morávková, hokejista Martin Procházka či krásná modelka Pavlína Němcová.
Zuzana Norisová a Jan Kliment předvedli divoký jive.

Manželka Pepy Vojtka Jovanka se měsíc po porodu ukázala na veřejnosti: Postavu má božskou!

21. září 2012 v 13:32 | Mischel |  Ostatní muzikály
Rocker Pepa Vojtek poprvé vyrazil s manželkou a novorozeným synem Adámkem na veřejnou akci. Celá rodina si za slunečného odpoledne vyšla na fotbalový zápas, kde se mezi sebou utkaly týmy muzikálů Klíč králů a Aida. A Pepa na trávníku pochopitelně nemohl chybět. "Kolegové viděli Adámka poprvé a myslím, že byli dojatí, rozplývali se. Přáli nám hodně štěstí, gratulovali," prozradila Jovanka. Známá tanečnice je teprve měsíc po porodu. Už se ale vrací do plné formy. Na postavě kila navíc nejsou vůbec znát. "Je to tak rovnoměrně rozložené, že to možná není moc vidět. Váha ale nelže. V porodnici jsem nechala deset kilogramů, ještě osm musí dolů. Ale pozvolna, nic drastického, abych nepřišla o mléko," řekla nám Jovanka. I když prý skoro nespí, vypadala výborně a odpočatě. "To ráda slyším, ale je to s Adámkem v noci pěkně náročné. Spím maximálně čtyři hodiny, a to ještě ne v kuse, spíše tak po dvou hodinách. Jsem unavená, ale to k tomu patří. Jsem šťastná máma," usmívá se tanečnice. Do divadla se Jovanka zatím nechystá. "Nyní to neplánuji. Adámek mě stoprocentě potřebuje a on je pro mě prioritou. S tancováním nekončím, vrátit se chci, ale uvidíme, jak to půjde," dodala známá tanečnice.
Pepa Vojtek s Jovankou vzali syna na fotbalové utkání.

Fešná Monika Absolonová v duhových plavkách rozbrnká struny vaší fantazie

21. září 2012 v 13:27 | Mischel
Letošní dovolenou zpěvačka Monika Absolonová strávila se svým přítelem Vráťou na řeckém ostrově Kréta. A soudě podle fotek, užila si ji naprosto skvěle. Vy si užijte pohled na Moničinu postavu, kterou v plavkách vystavovala horkému balkánskému slunci. Moniku známe jako elegantní dámu ve večerních róbách, často ji vídáme v pestrých muzikálových kostýmech, nebojí se ukázat v civilu, v džínách a teniskách, ale jen v plavkách, zachycenou oddávaje se relaxaci v bazénu, tak jsme Moniku doposud neviděli. Až nyní. A je to pohled pro bohy, dere se do úst při spatření Moniky, kterak se v duhových plavkách ráchá v hotelovém bazénu, z něhož je luxusní výhled do okolí. Na snímcích odhalila nejen svou postavu, ale také obličej, který se ve dnech volna nesetkal s líčidly. Jednou v bazénu, podruhé při odjezdu zpět do domoviny. "Tak to je pět ráno a my se chystáme na odjezd z hotelu... Takhle mě vidí jen můj přítel a rodina - a teď vy," napsala Monika k fotce, na níž je zahalena jen do osušky a na nose má posazené výrazné brýle. Dioptrická skla či čočky jsou pro ni ostatně nutností. "Nevím, jestli to víte, ale bez čoček nebo brýlí nemůžu ven," svěřila zpěvačka svým fanouškům.
Monika si užívala relaxaci v hotelovém bazénu.

Chlapák Daniel Hůlka se po zánětu slinivky vrací v plné formě na jeviště

21. září 2012 v 13:22 | Mischel |  Ostatní muzikály
Zpěvák Daniel Hůlka chystá velký comeback. Poté, co mu lékaři diagnostikovali těžký zánět slinivky a doslova utekl hrobníkovi z lopaty, na dlouhou dobu přerušil své účinkování v muzikálech Bídníci a Kat Mydlář. Málokdo tehdy věřil, že se Hůlka brzy vrátí na jeviště. Charismatický zpěvák však všechny překvapil a už za pár dní se objeví v muzikálu Bídníci, kde opět ztvární roli Javerta. "Na premiéře se Danovi zpívalo výborně a sklidil velké ovace. Když jsem s ním včera mluvil, svěřil se mi, že se na své první představení po delší pauze velmi těší a cítí se ve formě," řekl nám producent František Janeček. Hůlka, který zhubl dvacet kilo a na vystoupení se pečlivě připravoval, se divákům představí v jednom pátečním a ve dvou sobotních představeních. Všichni pochybovači, kteří nevěří, že se Hůlka dokázal dát tak rychle dohromady, se tak mohou na vlastní oči přesvědčit v pražské GoJa Music Hall, kde se Bídníci hrají.
Dan Hůlka je prý ve formě a už se těší zpátky na jeviště.

Jirešová si na dovolené poranila páteř. Skončila se silnými bolestmi na kapačkách

20. září 2012 v 12:01 | Mischel
Sympatická herečka Ivana Jirešová si během posledních týdnů vytrpěla své. Na vytoužené dovolené v Egyptě jí vyhřezla ploténka a Ivana musela s velkými bolestmi vyhledat lékařskou pomoc. Skončila na kapačkách a dovolenou si tak moc neužila. Po sérii rehabilitací ji v současné době problémy se zády pomalu opouští, a tak si herečka troufá i na lehkou tréninkovou zátěž. "Když se člověk na něco moc těší, tak to zpravidla špatně dopadne. Ale na druhou stranu musím říct, že tolik adrenalinu jsem na dovolené dlouho nezažila, ale díky skvělé lékařské péči v místní nemocnici jsem to přežila," smála se Jirešová, která nemohla několik dní chodit. Oblíbená seriálová herečka však patří mezi velké sportovní nadšence, a proto hned jak dostala od svého doktora svolení k pravidelnému pohybu, vyrazila do Hradce Králové na trénink, který byl součástí běžeckého seriálu RunTour. "Běh patří mezi mé nejoblíbenější sporty. Není nad to si ráno přivstat a zaběhat si na čerstvém vzduchu. A protože bydlím na okraji Prahy, nemám to do lesa zase tak daleko. Poslední dobou jsem tomu sice moc nedala, ale už se těším, až zase vyběhnu," libovala si Ivana, která se ke sportu vrací po malých krůčcích. Lékařka jí sice kladla na srdce, aby se nepřetěžovala, ale i tak si nemohla nechat trénink na sobotní závod ujít. "Kromě toho, že jsem si protáhla tělo, jsem podpořila dětské kardiocentrum nemocnice v Motole," říká Ivana. Oficiální trénink navazuje na seriál běžeckých závodů pořádaných jedním českým pojišťovacím ústavem.
Jirešová se takto dlouho nesmála.

Takhle vypadá novorozený syn Pepy Vojtka a jeho ženy Jovanky. Komu je víc podobný?

20. září 2012 v 11:54 | Mischel |  Ostatní muzikály
Ještě mu není ani měsíc a už má za sebou první profesionální focení. Manželé Vojtkovi poprvé zapózovali s novorozeným synem Adamem. "Máme zdravé, krásné dítě. Už od prvního pláče na něm je vidět, že má kuráž, je zvídavý a má chuť do života, to se pozná," pochlubil se při focení Pepa Vojtek. Než se děťátko narodilo, uvažovali manželé o několika jménech a při posledním rozhovoru Jovanka tvrdila, že váhá mezi Sebastiánem nebo Samuelem. "Sebastián Vojtek, to prostě nezní, nejde to k sobě. Považuji za důležité, aby jméno znělo a bylo zvučné. K Sebastiánovi je Vojtek příliš slovanské a kombinace těchto dvou jmen, to není ono. A to mi jako muzikantovi znít musí," vysvětlil Pepa. Jako první fotil rodiče se synem fotograf Robert Vano. "Volalo nám hodně fotografů, ale my se rozhodli pro Roberta ještě před narozením syna. Když jsme fotili pro magazín Best of..., tak to byla naše první zkušenost s Robertem. Okamžitě jsme si padli do oka," upřesnila Jovanka, která s manželem pro tento internetový profesní magazín poskytla i jeden z prvních rozhovorů. Když Jovanka ještě před narozením syna řešila, jak jí půjdou shazovat těhotenská kila, obávala se, že to půjde samo, protože miminko bude hodně slyšet. A měla pravdu. "Projevuje se hlavně v noci a má opravdu hodně silný hlas. Připomíná mi mne, když jsem byl dítě. Co si pamatuji, bylo mě slyšet všude! Adámek mi pomalu fušuje do řemesla a začíná celkem častými nočními zvukovými zkouškami," vyprávěl rocker. "Mě to nijak zvlášť neruší, protože už v podstatě nespím v tahu, ale přerušovaně. Že do toho vstupuje plačící dítě, tak to beru celkem v pohodě a jedním okem jsem připravený ho zase uspat. Ale úspěšněji ho uspí Jovanka kojením, v tom nemůžu konkurovat," dodal muzikant, který se snaží užívat si čtvrtého potomka co nejvíce. V době, kdy ale finišují zkoušky na muzikál Klíč králů a začíná zkoušet i další hudební projekt Andílci za školou, to není jednoduché. "Nic jen tak nepředčí, když jsme slyšeli Adámkův první pláč. To bylo velmi silné, když se nadechnul a dal nám o sobě vědět. A že se do toho pustil z plna hrdla! Teď už se na nás i usmívá, takovou svojí roztomilou miminkovskou mimikou. Těšíme se z každého nového okamžiku s ním," uzavřela Jovanka.
Pepa Vojtek s manželkou Jovankou a jejich malým Adámkem.

Tohle vás zaručeně rozněžní: Monika Absolonová se pochlubila svým novým psím miláčkem

20. září 2012 v 11:48 | Mischel
Tyhle obrázky zaručeně dojmou všechny pejskaře. Zpěvačka Monika Absolonová zažívá v těchto dnech velmi příjemné starosti. Novým členem její domácnosti se stalo štěně labradora s typicky semaforským jménem Jonáš. Před pár týdny Monice odešel její psí miláček Kvído, který byl zpěvaččiným parťákem čtrnáct let. Pocit prázdnoty se proto Monika rozhodla okamžitě řešit. "Sama jsem byla překvapená, jak moc mě to zasáhlo. Byl to člen domácnosti a zažil toho se mnou za těch čtrnáct let opravdu hodně," přiznala smutně Monika. "Jonáš je naprosto úchvatný a je s ním strašná legrace. Když jsme si pro něj s bráchou jeli, cítila jsem větší trému, než kdybych šla na schůzku s chlapem," říká zpěvačka, které nový psí společník dovede spolehlivě vykouzlit úsměv na tváři. Monika, kterou čekají v příští sezóně hned dvě skvělé muzikálové role, teď jen řeší, jak skloubí starost o malého neposedu s pracovními aktivitami. Na začátku října vyráží totiž na podzimní turné s Karlem Gottem. "Asi ho budu brát s sebou, nic jiného mi nezbude," zakončila zpěvačka.
Tohle je nová radost oblíbené zpěvačky.

zdroj Super.cz

Basiková má doma lazaret: Manžela trápí páteř, syn dostal chřipku

20. září 2012 v 11:42 | Mischel |  Ostatní muzikály
Premiéra dětského muzikálu Kapka medu pro Verunku se vydařila. Největší úspěch podle očekávání sklidila Bára Basiková. Muzikálová diva se v kostýmu královny přírodních sil po představení dvě hodiny fotila se všemi dětmi a přítomnými hosty a byla asi nejobletovanější hvězdou večera. Basiková se v roli Kapesky líbila třeba i čtyřleté Lilli, dceři Petra Vágnera. "Moc se mi to líbilo, hlavně princezna Verunka, která měla krásné růžové šatičky, a ta oranžová královna, co seděla na pařezu," popsala mladá návštěvnice královnu přírodních sil Basikovou. O poznání hůř na tom byl její manažer, který stál opodál a přijímal dárky a drobnosti, které Bára dostávala po premiéře. Jediným smutným bodem v jinak pozitivně nabitém dni byla pro Báru skutečnost, že na premiéře chyběl její syn Theodor. Chlapeček se léčí s chřipkou, a tak musel zůstat doma pod dohledem chůvy. Aby toho nebylo málo, Bářin manžel Petr Polák se potýká s nepříjemným zraněním páteře. "Tedík na premiéře sice nebyl, ale viděl generálku a vydržel to celé až do konce, byl nadšený, a to jsme ještě nebyli v kostýmech," popsala Bára reakce svého syna Theodora.
Basiková se dočkala burácejícího potlesku.