Říjen 2012

Dnes slaví Šárka

30. října 2012 v 0:00 | Mischel
Štěstí, zdraví, spokojenost
do dalších let chceme Ti přát,
ať takových "pětadvacet"
slavíš nejmíň čtyřikrát!
Mischel a Ivush


Pepa Vojtek má v novém muzikálu natupírované vlasy a vypadá šíleně

28. října 2012 v 16:31 | Mischel |  Ostatní muzikály
Jen aby nakonec nepřišel úplně o vlasy. To, co provádějí kadeřnice v Divadle Broadway s kadeřemi rockera Pepy Vojtka, už je alarmující. Vlasy, které mu pravidelně nastavují pomocí vlásenek v muzikálu Klíč králů, v novém dílku Andílci za školou pro změnu tupírují. "Pro slávu se musí trpět," řeklnám s nadsázkou Pepa, kterého oba účesy baví. V dlouhých vlasech se vrací do doby, kdy začínal se skupinou Kabát. "A v těch natupírovaných si připadám jako ve filmu Beetlejuice," smál se Pepa. To, že se mu vlasy trhají a mohl by o ně postupně přijít, si nepřipouští. V novém muzikálu Andílci za školou hraje bývalého rockera, který se stane učitelem zeměpisu a na základní škole s žáky deváté třídy nacvičuje hudební vystoupení. "Jak tak na něj koukám, za chvíli nám uteče do Národního divadla," hodnotil po představení Vojtkův herecký výkon producent Oldřich Lichtenberg. Stejně spokojený byl i autor hudby Michal David.
Pepa v rukách kadeřnice.

Jovanka Vojtková přibrala v těhotenství osmnáct kilo a dva měsíce po porodu je jako lunt. Víme, jak to dělá

28. října 2012 v 15:38 | Mischel
Třetí manželka Pepy Vojtka, tanečnice Jovanka, před dvěma měsíci porodila syna Adama. A i když v těhotenství přibrala pořádných osmnáct kilo, už je zase štíhlá. "Tak deset kilo jsem nechala rovnou v porodnici. Byla jsem hodně zavodněná a oteklá," začala nám vysvětlovat Jovanka. "V jídle se nijak neomezuji, už kvůli mateřskému mléku. Chtěla bych co nejdéle kojit a s tím se žádné diety neslučují. Ale začala jsem už cvičit. Hlavně na břicho, které mám po těhotenství uvolněné," pokračovala. "A co se pohybu týče, nikdy jsem tolik nechodila jako teď. S malým drandím s kočárkem po Průhonickém parku nebo v Milíčovském lese," prozradila, kde ji můžeme potkat. "Všechna kila dole ještě zdaleka nemám. Takových šest nebo osm bych zhubnout měla, ale nespěchám na to. Stačí kilo za měsíc," míní. Zrovna tak to bere s návratem do divadla. "Záleží to na malém a na kojení. Asi by se mi nechtělo zavřít se na dva měsíce do divadla na zkoušky a nevidět ho," vysvětlila.
"A že vypadám štíhlá? To je maskování. Třeba se mě teď na premiéře Andílků za školou ptali, proč mám tak vysoké podpatky. Vysvětluju to tím, že šířku musím nahnat výškou," uzavřela.
Pepa s manželkou Jovankou.

Jindy něžná Laurinová se v nové roli válí po podlaze v mini a roztahuje nohy

28. října 2012 v 15:33 | Mischel |  Ostatní muzikály
Muzikál Andílci za školou je sice určený hlavně pro děti, ale pokud je do divadla doprovodí tatínkové, i oni se budou mít na co koukat. Sabina Laurinová sice nastoupí na scénu v drdolu, brýlích a strohém kostýmku, pak se ale začnou dít věci. V rámci komediální linky se v představení objevuje role kostry, která sice nemluví, ale má velmi příjemnou úlohu. Na podlaze jeviště má milostnou scénu se stále půvabnou herečkou. A Sabina ukáže, že má i po dvou dětech nejen skvělou figuru, ale i dokonalé nohy bez jediného náznaku celulitidy na stehnech nebo křečových žil. A představitel umrlce Karpíška Rostislav Šrom byl na premiérovém představení natolik vášnivý, že ukázala i kalhotky, které nosí pod kostýmkem.
Sabina hraje nepříjemnou ředitelku školy.

Nádherná Eliška Bučková ukázala dokonalé tělo v plavkách a v náručí svalnatých borců!

28. října 2012 v 15:28 | Mischel
Česká Miss Eliška Bučková předvedla za chladného podzimu dokonalé tělíčko a luxusní silikonová ňadra v sexy bílých plavečkách. A aby toho nebylo málo, obklopila se pořádnými svalnatými fešáky. Co na to řekne její snoubenec Vašek Noid Bárta? Tihle svalouši asi jeho kamarádi nebudou. Zatímco Noid "dováděl" na jevišti s Bílou, Eliška si užívala v obležení sexy chlapů - finalistů soutěže Hasič roku. Krásnou Elišku svalnatí fešáci doslova nosili na rukou. Eliška s nimi a také s finalistkami soutěže Miss Hasička trávila víkend na soustředění v luxusním hotelu v Čestlicích před blížícím se finálovým galavečerem. "Bylo to hrozně fajn. Kluci byli neskuteční sympaťáci, byla s nimi legrace a také jsem byla překvapená, že jsou mezi hasičkami takové kočky. 2. listopadu se s nimi uvidím znovu na finálovém galavečeru, kde budu zpívat," prozradila krásná Bučková. Finalisté a finalistky probírali volné disciplíny, zkoušeli šaty i plavky na finálový večer, ale také se bavili v přilehlém aquaparku. Nadšení byli z vodních radovánek v bazénu, na tobogánech nebo v sauně. Eliška jim dávala cenné rady. "Důležité je zůstat přirozená, na nic si nehrát a být zdravě sebevědomá. Vystresované nebo naopak příliš namachrované holčičky nechce vidět nikdo," dodala Bučková.
Eliška Bučková má dokonalé křivky.

Rocker Pepa Vojtek ještě ani jednou nevykoupal dvouměsíčního syna. Víme proč

28. října 2012 v 15:17 | Mischel |  Ostatní muzikály
Rocker Pepa Vojtek se těšil na čtvrtého potomka a říkal, jak si ho chce užít. Zatím to tak ale nevypadá. "Ještě jsem ho ani jednou nekoupal. Není kdy," svěřil se nám. "Odcházím z domova brzy ráno, v osm mi začínaly zkoušky, večer zase hraju. Všechno musí zvládnout Jovanka, já se zase starám o rodinné finance. Tak to u chlapů má být, ne?" míní. Po narození syna Adama se Vojtkovi nabalilo tolik práce, že by bylo skutečně nereálné si myslet, že bude ještě běhat kolem miminka. "Teď jsme dozkoušeli Klíč králů, který měl premiéru. Další muzikál Andílci za školou zkoušíme teď, premiéra je 22. října. A režisér Filip Renč nás nutí být na place už v osm. To mi ale nevadí, stejně už špatně spím," smál se. Až dozkouší Andílky, zavře se do zkušebny se třemi houslistkami, protože ho čeká vánoční turné, na kterém bude dívky z Inflagranti doprovázet. "Mám tam dvě anglické písničky, které se musím pořádně naučit. Jinak jsou to ale hlavně muzikálovky, které si potřebuju jenom oprášit," vysvětlil. V jeho podání se prý můžeme těšit i na Fantoma opery. "Pak už budu sice pořád někde hrát a vystupovat, ale zkoušení skončí, tak budu mít na malého víc času. Už se moc těším," svěřil čtyřnásobný otec. Ještě se zamyslel nad tím, že v případě Inflagranti čelil podezření, že si nechal na propagační fotografii k turné vyretušovat vrásky. "Tak to fakt ne. Já mám vrásky od smíchu. Jsem veselý člověk a na tyhle vrásky můžu být jenom pyšný," uzavřel.
Pepa Vojtek jako čaroděj v Klíči králů.

Herečka Vanda Károlyi se pochlubila roztomilou dcerkou a plochým bříškem s piercingem

21. října 2012 v 15:36 | Mischel |  Klíč králů
Veřejnost zná temperamentní herečku Vandu Károlyi především z televizních seriálů. Objevila se v Ordinaci v růžové zahradě, v Soukromých pastech nebo například ve Znamení koně. Fanoušci divadelního umění se s ní mohou pravidelně setkávat na prknech několika divadel. Sama sebe pak Vanda charakterizuje jako dobrodruha, který nikdy nic neplánuje, ale rád si život užívá a bere ho jako výzvu. A tak se snažila užít si i letošní léto, a to převážně ve společnosti své dcery Laury. "Obě s dcerou milujeme moře, a každé léto si ho proto hojně užíváme. Letos jsme zavítaly na africké pobřeží, do Tunisu, a pak ještě na řecký ostrov Zakynthos. Byla to fakt paráda. Nezapomněly jsme ale ani na české luhy a háje a část prázdnin jsme strávily v Harrachově," přibližuje své letní cestování sympatická herečka. Prázdniny jsou ale definitivně pryč a Vanda Károlyi je již zase v plné práci. Hraje v muzikálu Dana Landy Klíč králů, hraje s Divadlem Artur v komedii Tři v háji. "Tři v háji mě moc baví. A evidentně i diváky. V létě se hrálo na Letní scéně na Harfě, teď se přesouváme do Divadla Metro. A samozřejmě také jezdíme zájezdy," říká Vanda o této adaptaci známého bestselleru tria Hercíková - Pawlowská - Viewegh.
Vanda na dovolené s dcerou Laurou.

Ta se nezdá! Zpěvačka Kamila Nývltová umí práskat bičem, až se z toho tají dech

21. října 2012 v 15:27 | Mischel |  Ostatní muzikály
Mladá zpěvačka Kamila Nývltová teprve vstoupila na prkna Hudebního divadla v Karlíně a už je na nože se svými hereckými kolegy. Situace v divadle ji dokonce nutí zlostně se vrhnout do hloučku divadelníků a pustit se do boje. Lidem okolo běhá mráz po celém těle a tuhne jim krev v žilách. Naštěstí se vše odehrává jen během jedné nacvičené scény muzikálu Aida, kde zpěvačka ztvárňuje právě princeznu a otrokyni Aidu. Kamila Nývltová během představení dokazuje, jaká je bojovnice. S věrohodností ovládá obrovský železný meč a vy máte pocit, že absolvovala minimálně roční výuku bojových umění. Bravurně a s jistotou kolem sebe mává meči, práská bičem a přehazuje si přes ramena kolegy a dokonce i svého přítele Tomáše Smičku, který působí v muzikálu jako člen pěvecko-taneční company. Bojová scéna končí tím, že Kamila alias Aida drží pod krkem a s nožem na hrudi v šachu jednoho z ubohých bojovníků - tanečníků. "Trénink byl velice náročný, zkoušeli a připravovali jsme tuto scénu celé tři měsíce, co probíhalo zkoušení Aidy. Mám kolena a ruce samé modřiny, dokonce jsem i jednomu kolegovi při zkoušce rozsekla obočí. Zpětně se tomu již smějeme s tím, že to mohlo dopadnout mnohem hůř," směje se Kamila. Muzikálová zpěvačka dokonce bitku zkoušela i několikrát s přítelem doma, aby si to dokonale zažila. "Celou dobu jsem si připadala jako veliká bojovnice, která dokáže skolit každého chlapa na kolena. Získala jsem s tím opravdu výbornou fyzičku a sílu v rukách. Moc mě to bavilo a určitě bych se do budoucna nebránila opět něco takového zkusit, třeba přijde i muzikál Xena, kde bych si své naučené bojové umění mohla znovu vyzkoušet. Dokonce mi můj trenér Petr Nůsek řekl, že jsem ženská, která má neskutečnou páru a že by mě rovnou zaměstnal v jeho profesionální bojové skupině," dodala s úsměvem sympatická Kamila.
Zpěvačka se naučila i práskat bičem.

Krásná Bučková měla autonehodu: Nabořila auto za milión!

20. října 2012 v 11:53 | Mischel
Modelka Eliška Bučková měla autonehodu. Se svým ani ne měsíc starým luxusním vozem havarovala na dálnici, když jela na přehlídku do Hodonína. Jí ani jejímu spolujezdci, herci Mirku Šimůnkovi, se naštěstí nic nestalo. Eliška byla jen ve velkém šoku. "Byl hustý provoz a stáli jsme v koloně, paní za námi asi telefonovala, nevšimla si, že brzdím, a napálila to do mého auta," řekla nám Bučková. "Byla jsem z toho úplně vyklepaná. Na prášky. Auto mám necelý měsíc. Je to můj brouček a dávala jsem si hrozný pozor i při parkování. A pak tohle. Mirek byl zlatej, všechno to za mě vyřídil, dal výstražný trojúhelník, auto odstavil na stranu na blikačky a šel to s paní vyřídit," prozradila Eliška, která byla nakonec překvapená, že její vůz byl jen nepatrně poškozený. "Měla jsem jen pár škrábanců vzadu a upadlou značku. Byla jsem z toho v šoku, protože paní měla u auta totálně rozbitý předek. Zřejmě i proto, že má můj Mini Cooper světla hodně nahoře, tak nebyla rozbitá a vážně jsem měla jen odřeninky," vysvětluje Eliška. Eliška se akorát bála, že nestihnou nasmlouvanou přehlídku. Majitelka druhého vozu jim sdělila, že s Mirkem můžou odjet a s přivolanými policisty to sama vyřídí. "Ujeli jsme asi 3 kilometry a volala mi policie, že jsem ujela z místa nehody a že to je trestný čin. Myslela jsem, že už se fakt zblázním. Přijeli pro nás policejním vozem a s houkačkama nás odvezli na místo nehody. Připadala jsem si jak trestanec. Nakonec to dobře dopadlo a i přehlídku jsme stihli," dodala Bučková.
Eliška Bučková havarovala svým novým vozem.

Pepa Vojtek zase jako na začátku Kabátů: Dlouhé vlasy má ale přidělané sponkami

20. října 2012 v 11:49 | Mischel |  Klíč králů
Takovou hřívu míval Pepa Vojtek, když začínal s kapelou Kabát. Postupně ale účes zkracoval, až se z něj stalo mikádo. "A v tu chvíli samozřejmě přišla nabídka na roli, kde musím dlouhé vlasy zase mít. Tak mi je musejí přidělávat sponkami a háčky," řekl nám Pepa. Po dlouhých vlasech se prý rockerovi nestýská. "Přišel čas se jich zbavit," krčil rameny. Kromě dlouhých vlasů patří k jeho roli čaroděje ohně Striga také vousy. Ty mu nalepují na jeho vlastní strniště. "Já si vousy nikdy nepěstoval. Myslím, že to není ideální z hygienických důvodů a nelíbí se to ani ženám. Drsňácké strniště je tak akorát. Kdybych byl úplně oholený, vypadal bych divně," míní Vojtek. V rockové opeře Klíč králů překvapil nejen zjevem, ale také jednou z písní, kterou se musel naučit v jazyce, kterým je podle autora Daniela Landy elfština. A ačkoli mu nikdo nerozumí, stejně nesmí slova pomotat. "Odpovídají rytmu a rýmují se," upřesnil. Co se učení cizích jazyků týče, není Pepa žádný fenomén. "Ruština mě nikdy nebavila a bavit nebude, němčina zrovna tak, takže jsem rád, že naše režisérka Mirjam Landa, která je Němka, mluví dobře česky. Problém jsem měl s choreografem, který na nás mluví anglicky. Já si sice třeba objednám v restauraci, ale na debaty o jaderné fyzice to není," uzavřel zpěvák.
Pepa Vojtek jako čaroděj ohně Strig.